Výsledky » 3. liga ASHL

1. liga ASHL | 2. liga ASHL | 3. liga ASHL
Sezóna
  • Všetko
  • CCCP Topoľčany
  • HC RB Golden Taxi
  • HC Trogári
  • HG Hockey Knights
  • Jastrabi Nitra
  • Metanolik Zlaté Moravce
  • NA-ŠA Zborná
  • Ortodoxní Nitrančani

Všetko

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 23.09.2017 o 17:15 CCCP Topoľčany - HC Trogári 0:5 REPORT
1. 24.09.2017 o 15:30 Metanolik Zlaté Moravce - Jastrabi Nitra 4:2 (4:1 0:1 0:0) REPORT
1. 24.09.2017 o 17:15 HG Hockey Knights - NA-ŠA Zborná 2:9 (0:2 0:4 2:3) REPORT
1. 24.09.2017 o 19:00 HC RB Golden Taxi - Ortodoxní Nitrančani 12:11 (4:3 5:2 3:6) REPORT
2. 30.09.2017 o 17:15 HC Trogári - HC RB Golden Taxi 2:8 (1:3 1:2 0:3) REPORT
2. 01.10.2017 o 15:30 HG Hockey Knights - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
2. 01.10.2017 o 17:15 Ortodoxní Nitrančani - Jastrabi Nitra 7:5 (4:1 0:2 3.2) REPORT
2. 01.10.2017 o 19:00 Metanolik Zlaté Moravce - NA-ŠA Zborná 3:6 (1:1 0:2 2:3) REPORT
3. 14.10.2017 o 10:15 HC RB Golden Taxi - Jastrabi Nitra 14:3 (3:1 5:0 6:2) REPORT
3. 14.10.2017 o 12:00 Ortodoxní Nitrančani - NA-ŠA Zborná 2:1sn (0:0 0:1 1:0) 1:0 REPORT
3. 14.10.2017 o 13:45 Metanolik Zlaté Moravce - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
3. 14.10.2017 o 15:30 HC Trogári - HG Hockey Knights 2:7 (1:2 1:2 0:3) REPORT
4. 21.10.2017 o 10:15 Metanolik Zlaté Moravce - HC Trogári 5:0 (2:0 1:0 2:0) REPORT
4. 21.10.2017 o 12:00 HC RB Golden Taxi - HG Hockey Knights 8:4 (3:0 3:3 2:1) REPORT
4. 21.10.2017 o 13:45 Ortodoxní Nitrančani - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
4. 21.10.2017 o 15:30 Jastrabi Nitra - NA-ŠA Zborná 0:1 (0:1 0:0 0:0) REPORT
5. 04.11.2017 o 15:30 Metanolik Zlaté Moravce - HG Hockey Knights 3:1 (1:0 0:0 2:1) REPORT
5. 05.11.2017 o 15:30 CCCP Topoľčany - Jastrabi Nitra 0:5 REPORT
5. 05.11.2017 o 17:15 HC Trogári - Ortodoxní Nitrančani 9:6 (2:4 4:0 3:2) REPORT
5. 05.11.2017 o 19:00 HC RB Golden Taxi - NA-ŠA Zborná 8:3 (3:1 3:0 2:2) REPORT
6. 11.11.2017 o 17:15 CCCP Topoľčany - NA-ŠA Zborná 0:5 REPORT
6. 12.11.2017 o 15:30 HG Hockey Knights - Ortodoxní Nitrančani 10:6 (1:1 5:4 4:1) REPORT
6. 12.11.2017 o 17:15 Jastrabi Nitra - HC Trogári 2:6 (0:2 1:3 1:1) REPORT
6. 12.11.2017 o 19:00 HC RB Golden Taxi - Metanolik Zlaté Moravce 2:11 (1:4 0:3 1:4) REPORT
7. 25.11.2017 o 10:15 HG Hockey Knights - Jastrabi Nitra 4:5 (1:2 0:1 3:2) REPORT
7. 25.11.2017 o 12:00 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 6:3 (2:1 2:1 2:1) REPORT
7. 25.11.2017 o 15:30 CCCP Topoľčany - HC RB Golden Taxi 0:5 REPORT
8. 02.12.2017 o 10:15 CCCP Topoľčany - HC Trogári 0:5 REPORT
8. 02.12.2017 o 12:00 Jastrabi Nitra - Metanolik Zlaté Moravce 3:7 (1:3 0:2 2:2) REPORT
8. 02.12.2017 o 13:45 NA-ŠA Zborná - HG Hockey Knights 1:4 (0:1 0:0 1:3) REPORT
8. 02.12.2017 o 15:30 Ortodoxní Nitrančani - HC RB Golden Taxi 6:11 (1:5 0:3 5:3) REPORT
7. 09.12.2017 o 15:30 Metanolik Zlaté Moravce - Ortodoxní Nitrančani 6:3 (4:1 1:1 1:1) REPORT
9. 16.12.2017 o 17:15 HC RB Golden Taxi - HC Trogári 15:1 (1:0 9:1 5:0) REPORT
9. 17.12.2017 o 15:30 Ortodoxní Nitrančani - Jastrabi Nitra 8:2 (3:1 2:0 2:1) REPORT
9. 17.12.2017 o 17:15 CCCP Topoľčany - HG Hockey Knights 0:5 REPORT
9. 17.12.2017 o 19:00 NA-ŠA Zborná - Metanolik Zlaté Moravce 4:5sn (1:1 0:0 3:3) 0:1 REPORT
10. 20.01.2018 o 10:15 Ortodoxní Nitrančani - NA-ŠA Zborná 6:7 (2:3 2:3 2:1) REPORT
10. 20.01.2018 o 12:00 Jastrabi Nitra - HC RB Golden Taxi 2:8 (0:1 1:4 1:3) REPORT
10. 20.01.2018 o 13:45 CCCP Topoľčany - Metanolik Zlaté Moravce 0:5 REPORT
10. 20.01.2018 o 15:30 HC Trogári - HG Hockey Knights 5:6 (1:2 1:3 3:1) REPORT
11. 27.01.2018 o 17:15 HC Trogári - Metanolik Zlaté Moravce 3:8 (1:4 1:2 1:2) REPORT
11. 28.01.2018 o 15:30 HC RB Golden Taxi - HG Hockey Knights 13:1 (6:0 3:0 4:1) REPORT
11. 28.01.2018 o 17:15 Ortodoxní Nitrančani - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
11. 28.01.2018 o 19:00 NA-ŠA Zborná - Jastrabi Nitra 5:3 (2:1 2:0 1:2) REPORT
12. 10.02.2018 o 10:15 Jastrabi Nitra - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
12. 10.02.2018 o 12:00 Ortodoxní Nitrančani - HC Trogári 7:6 (3:3 4:3 0:0) REPORT
12. 10.02.2018 o 13:45 NA-ŠA Zborná - HC RB Golden Taxi 5:7 (1:1 3:4 1:2) REPORT
12. 10.02.2018 o 15:30 HG Hockey Knights - Metanolik Zlaté Moravce 2:4 (0:1 0:0 2:3) REPORT
13. 17.02.2018 o 12:00 Ortodoxní Nitrančani - HG Hockey Knights 7:11 (3:4 3:3 1:4) REPORT
13. 17.02.2018 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - HC RB Golden Taxi 4:10 (4:1 0:6 0:3) REPORT
13. 18.02.2018 o 15:30 NA-ŠA Zborná - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
13. 18.02.2018 o 17:15 HC Trogári - Jastrabi Nitra 5:0 (1:0 3:0 1:0) REPORT
14. 03.03.2018 o 17:15 HC RB Golden Taxi - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
14. 04.03.2018 o 15:30 Jastrabi Nitra - HG Hockey Knights 3:10 (0:2 0:5 3:3) REPORT
14. 04.03.2018 o 17:15 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 2:9 (0:2 1:3 1:4) REPORT
14. 04.03.2018 o 19:00 Ortodoxní Nitrančani - Metanolik Zlaté Moravce 0:5 REPORT

Play off - štvrťfinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 24.03.2018 o 15:30 NA-ŠA Zborná - Ortodoxní Nitrančani 2:8 (0:3 0:3 2:2) REPORT
1. 24.03.2018 o 17:15 HG Hockey Knights - HC Trogári 8:4 (2:1 3:1 3:1) REPORT
2. 25.03.2018 o 15:30 HC Trogári - HG Hockey Knights 5:7 (1:2 3:0 1:5) REPORT
2. 25.03.2018 o 17:15 Ortodoxní Nitrančani - NA-ŠA Zborná 13:7 (3:1 5:2 5:4) REPORT

Play off - semifinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 31.03.2018 o 12:00 HC RB Golden Taxi - Ortodoxní Nitrančani 2:2 (0:2 1:0 1:0) REPORT
1. 31.03.2018 o 13:45 Metanolik Zlaté Moravce - HG Hockey Knights 7:4 (1:2 2:2 4:0) REPORT
2. 01.04.2018 o 17:15 HG Hockey Knights - Metanolik Zlaté Moravce 2:6 (1:1 0:4 1:1) REPORT
2. 01.04.2018 o 19:00 Ortodoxní Nitrančani - HC RB Golden Taxi 6:4 (2:1 2:0 2:3) REPORT

Play off - finále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 07.04.2018 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - Ortodoxní Nitrančani 8:1 (1:1 5:0 2:0) REPORT
2. 08.04.2018 o 13:00 Ortodoxní Nitrančani - Metanolik Zlaté Moravce 2:7 (1:2 0:2 1:3) REPORT

CCCP Topoľčany

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 23.09.2017 o 17:15 CCCP Topoľčany - HC Trogári 0:5 REPORT
2. 01.10.2017 o 15:30 HG Hockey Knights - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
3. 14.10.2017 o 13:45 Metanolik Zlaté Moravce - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
4. 21.10.2017 o 13:45 Ortodoxní Nitrančani - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
5. 05.11.2017 o 15:30 CCCP Topoľčany - Jastrabi Nitra 0:5 REPORT
6. 11.11.2017 o 17:15 CCCP Topoľčany - NA-ŠA Zborná 0:5 REPORT
7. 25.11.2017 o 15:30 CCCP Topoľčany - HC RB Golden Taxi 0:5 REPORT
8. 02.12.2017 o 10:15 CCCP Topoľčany - HC Trogári 0:5 REPORT
9. 17.12.2017 o 17:15 CCCP Topoľčany - HG Hockey Knights 0:5 REPORT
10. 20.01.2018 o 13:45 CCCP Topoľčany - Metanolik Zlaté Moravce 0:5 REPORT
11. 28.01.2018 o 17:15 Ortodoxní Nitrančani - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
12. 10.02.2018 o 10:15 Jastrabi Nitra - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
13. 18.02.2018 o 15:30 NA-ŠA Zborná - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
14. 03.03.2018 o 17:15 HC RB Golden Taxi - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT

HC RB Golden Taxi

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 24.09.2017 o 19:00 HC RB Golden Taxi - Ortodoxní Nitrančani 12:11 (4:3 5:2 3:6) REPORT
2. 30.09.2017 o 17:15 HC Trogári - HC RB Golden Taxi 2:8 (1:3 1:2 0:3) REPORT
3. 14.10.2017 o 10:15 HC RB Golden Taxi - Jastrabi Nitra 14:3 (3:1 5:0 6:2) REPORT
4. 21.10.2017 o 12:00 HC RB Golden Taxi - HG Hockey Knights 8:4 (3:0 3:3 2:1) REPORT
5. 05.11.2017 o 19:00 HC RB Golden Taxi - NA-ŠA Zborná 8:3 (3:1 3:0 2:2) REPORT
6. 12.11.2017 o 19:00 HC RB Golden Taxi - Metanolik Zlaté Moravce 2:11 (1:4 0:3 1:4) REPORT
7. 25.11.2017 o 15:30 CCCP Topoľčany - HC RB Golden Taxi 0:5 REPORT
8. 02.12.2017 o 15:30 Ortodoxní Nitrančani - HC RB Golden Taxi 6:11 (1:5 0:3 5:3) REPORT
9. 16.12.2017 o 17:15 HC RB Golden Taxi - HC Trogári 15:1 (1:0 9:1 5:0) REPORT
10. 20.01.2018 o 12:00 Jastrabi Nitra - HC RB Golden Taxi 2:8 (0:1 1:4 1:3) REPORT
11. 28.01.2018 o 15:30 HC RB Golden Taxi - HG Hockey Knights 13:1 (6:0 3:0 4:1) REPORT
12. 10.02.2018 o 13:45 NA-ŠA Zborná - HC RB Golden Taxi 5:7 (1:1 3:4 1:2) REPORT
13. 17.02.2018 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - HC RB Golden Taxi 4:10 (4:1 0:6 0:3) REPORT
14. 03.03.2018 o 17:15 HC RB Golden Taxi - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT

Play off - semifinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 31.03.2018 o 12:00 HC RB Golden Taxi - Ortodoxní Nitrančani 2:2 (0:2 1:0 1:0) REPORT
2. 01.04.2018 o 19:00 Ortodoxní Nitrančani - HC RB Golden Taxi 6:4 (2:1 2:0 2:3) REPORT

HC Trogári

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 23.09.2017 o 17:15 CCCP Topoľčany - HC Trogári 0:5 REPORT
2. 30.09.2017 o 17:15 HC Trogári - HC RB Golden Taxi 2:8 (1:3 1:2 0:3) REPORT
3. 14.10.2017 o 15:30 HC Trogári - HG Hockey Knights 2:7 (1:2 1:2 0:3) REPORT
4. 21.10.2017 o 10:15 Metanolik Zlaté Moravce - HC Trogári 5:0 (2:0 1:0 2:0) REPORT
5. 05.11.2017 o 17:15 HC Trogári - Ortodoxní Nitrančani 9:6 (2:4 4:0 3:2) REPORT
6. 12.11.2017 o 17:15 Jastrabi Nitra - HC Trogári 2:6 (0:2 1:3 1:1) REPORT
7. 25.11.2017 o 12:00 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 6:3 (2:1 2:1 2:1) REPORT
8. 02.12.2017 o 10:15 CCCP Topoľčany - HC Trogári 0:5 REPORT
9. 16.12.2017 o 17:15 HC RB Golden Taxi - HC Trogári 15:1 (1:0 9:1 5:0) REPORT
10. 20.01.2018 o 15:30 HC Trogári - HG Hockey Knights 5:6 (1:2 1:3 3:1) REPORT
11. 27.01.2018 o 17:15 HC Trogári - Metanolik Zlaté Moravce 3:8 (1:4 1:2 1:2) REPORT
12. 10.02.2018 o 12:00 Ortodoxní Nitrančani - HC Trogári 7:6 (3:3 4:3 0:0) REPORT
13. 18.02.2018 o 17:15 HC Trogári - Jastrabi Nitra 5:0 (1:0 3:0 1:0) REPORT
14. 04.03.2018 o 17:15 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 2:9 (0:2 1:3 1:4) REPORT

Play off - štvrťfinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 24.03.2018 o 17:15 HG Hockey Knights - HC Trogári 8:4 (2:1 3:1 3:1) REPORT
2. 25.03.2018 o 15:30 HC Trogári - HG Hockey Knights 5:7 (1:2 3:0 1:5) REPORT

HG Hockey Knights

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 24.09.2017 o 17:15 HG Hockey Knights - NA-ŠA Zborná 2:9 (0:2 0:4 2:3) REPORT
2. 01.10.2017 o 15:30 HG Hockey Knights - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
3. 14.10.2017 o 15:30 HC Trogári - HG Hockey Knights 2:7 (1:2 1:2 0:3) REPORT
4. 21.10.2017 o 12:00 HC RB Golden Taxi - HG Hockey Knights 8:4 (3:0 3:3 2:1) REPORT
5. 04.11.2017 o 15:30 Metanolik Zlaté Moravce - HG Hockey Knights 3:1 (1:0 0:0 2:1) REPORT
6. 12.11.2017 o 15:30 HG Hockey Knights - Ortodoxní Nitrančani 10:6 (1:1 5:4 4:1) REPORT
7. 25.11.2017 o 10:15 HG Hockey Knights - Jastrabi Nitra 4:5 (1:2 0:1 3:2) REPORT
8. 02.12.2017 o 13:45 NA-ŠA Zborná - HG Hockey Knights 1:4 (0:1 0:0 1:3) REPORT
9. 17.12.2017 o 17:15 CCCP Topoľčany - HG Hockey Knights 0:5 REPORT
10. 20.01.2018 o 15:30 HC Trogári - HG Hockey Knights 5:6 (1:2 1:3 3:1) REPORT
11. 28.01.2018 o 15:30 HC RB Golden Taxi - HG Hockey Knights 13:1 (6:0 3:0 4:1) REPORT
12. 10.02.2018 o 15:30 HG Hockey Knights - Metanolik Zlaté Moravce 2:4 (0:1 0:0 2:3) REPORT
13. 17.02.2018 o 12:00 Ortodoxní Nitrančani - HG Hockey Knights 7:11 (3:4 3:3 1:4) REPORT
14. 04.03.2018 o 15:30 Jastrabi Nitra - HG Hockey Knights 3:10 (0:2 0:5 3:3) REPORT

Play off - štvrťfinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 24.03.2018 o 17:15 HG Hockey Knights - HC Trogári 8:4 (2:1 3:1 3:1) REPORT
2. 25.03.2018 o 15:30 HC Trogári - HG Hockey Knights 5:7 (1:2 3:0 1:5) REPORT

Play off - semifinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 31.03.2018 o 13:45 Metanolik Zlaté Moravce - HG Hockey Knights 7:4 (1:2 2:2 4:0) REPORT
2. 01.04.2018 o 17:15 HG Hockey Knights - Metanolik Zlaté Moravce 2:6 (1:1 0:4 1:1) REPORT

Jastrabi Nitra

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 24.09.2017 o 15:30 Metanolik Zlaté Moravce - Jastrabi Nitra 4:2 (4:1 0:1 0:0) REPORT
2. 01.10.2017 o 17:15 Ortodoxní Nitrančani - Jastrabi Nitra 7:5 (4:1 0:2 3.2) REPORT
3. 14.10.2017 o 10:15 HC RB Golden Taxi - Jastrabi Nitra 14:3 (3:1 5:0 6:2) REPORT
4. 21.10.2017 o 15:30 Jastrabi Nitra - NA-ŠA Zborná 0:1 (0:1 0:0 0:0) REPORT
5. 05.11.2017 o 15:30 CCCP Topoľčany - Jastrabi Nitra 0:5 REPORT
6. 12.11.2017 o 17:15 Jastrabi Nitra - HC Trogári 2:6 (0:2 1:3 1:1) REPORT
7. 25.11.2017 o 10:15 HG Hockey Knights - Jastrabi Nitra 4:5 (1:2 0:1 3:2) REPORT
8. 02.12.2017 o 12:00 Jastrabi Nitra - Metanolik Zlaté Moravce 3:7 (1:3 0:2 2:2) REPORT
9. 17.12.2017 o 15:30 Ortodoxní Nitrančani - Jastrabi Nitra 8:2 (3:1 2:0 2:1) REPORT
10. 20.01.2018 o 12:00 Jastrabi Nitra - HC RB Golden Taxi 2:8 (0:1 1:4 1:3) REPORT
11. 28.01.2018 o 19:00 NA-ŠA Zborná - Jastrabi Nitra 5:3 (2:1 2:0 1:2) REPORT
12. 10.02.2018 o 10:15 Jastrabi Nitra - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
13. 18.02.2018 o 17:15 HC Trogári - Jastrabi Nitra 5:0 (1:0 3:0 1:0) REPORT
14. 04.03.2018 o 15:30 Jastrabi Nitra - HG Hockey Knights 3:10 (0:2 0:5 3:3) REPORT

Metanolik Zlaté Moravce

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 24.09.2017 o 15:30 Metanolik Zlaté Moravce - Jastrabi Nitra 4:2 (4:1 0:1 0:0) REPORT
2. 01.10.2017 o 19:00 Metanolik Zlaté Moravce - NA-ŠA Zborná 3:6 (1:1 0:2 2:3) REPORT
3. 14.10.2017 o 13:45 Metanolik Zlaté Moravce - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
4. 21.10.2017 o 10:15 Metanolik Zlaté Moravce - HC Trogári 5:0 (2:0 1:0 2:0) REPORT
5. 04.11.2017 o 15:30 Metanolik Zlaté Moravce - HG Hockey Knights 3:1 (1:0 0:0 2:1) REPORT
6. 12.11.2017 o 19:00 HC RB Golden Taxi - Metanolik Zlaté Moravce 2:11 (1:4 0:3 1:4) REPORT
8. 02.12.2017 o 12:00 Jastrabi Nitra - Metanolik Zlaté Moravce 3:7 (1:3 0:2 2:2) REPORT
7. 09.12.2017 o 15:30 Metanolik Zlaté Moravce - Ortodoxní Nitrančani 6:3 (4:1 1:1 1:1) REPORT
9. 17.12.2017 o 19:00 NA-ŠA Zborná - Metanolik Zlaté Moravce 4:5sn (1:1 0:0 3:3) 0:1 REPORT
10. 20.01.2018 o 13:45 CCCP Topoľčany - Metanolik Zlaté Moravce 0:5 REPORT
11. 27.01.2018 o 17:15 HC Trogári - Metanolik Zlaté Moravce 3:8 (1:4 1:2 1:2) REPORT
12. 10.02.2018 o 15:30 HG Hockey Knights - Metanolik Zlaté Moravce 2:4 (0:1 0:0 2:3) REPORT
13. 17.02.2018 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - HC RB Golden Taxi 4:10 (4:1 0:6 0:3) REPORT
14. 04.03.2018 o 19:00 Ortodoxní Nitrančani - Metanolik Zlaté Moravce 0:5 REPORT

Play off - semifinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 31.03.2018 o 13:45 Metanolik Zlaté Moravce - HG Hockey Knights 7:4 (1:2 2:2 4:0) REPORT
2. 01.04.2018 o 17:15 HG Hockey Knights - Metanolik Zlaté Moravce 2:6 (1:1 0:4 1:1) REPORT

Play off - finále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 07.04.2018 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - Ortodoxní Nitrančani 8:1 (1:1 5:0 2:0) REPORT
2. 08.04.2018 o 13:00 Ortodoxní Nitrančani - Metanolik Zlaté Moravce 2:7 (1:2 0:2 1:3) REPORT

NA-ŠA Zborná

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 24.09.2017 o 17:15 HG Hockey Knights - NA-ŠA Zborná 2:9 (0:2 0:4 2:3) REPORT
2. 01.10.2017 o 19:00 Metanolik Zlaté Moravce - NA-ŠA Zborná 3:6 (1:1 0:2 2:3) REPORT
3. 14.10.2017 o 12:00 Ortodoxní Nitrančani - NA-ŠA Zborná 2:1sn (0:0 0:1 1:0) 1:0 REPORT
4. 21.10.2017 o 15:30 Jastrabi Nitra - NA-ŠA Zborná 0:1 (0:1 0:0 0:0) REPORT
5. 05.11.2017 o 19:00 HC RB Golden Taxi - NA-ŠA Zborná 8:3 (3:1 3:0 2:2) REPORT
6. 11.11.2017 o 17:15 CCCP Topoľčany - NA-ŠA Zborná 0:5 REPORT
7. 25.11.2017 o 12:00 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 6:3 (2:1 2:1 2:1) REPORT
8. 02.12.2017 o 13:45 NA-ŠA Zborná - HG Hockey Knights 1:4 (0:1 0:0 1:3) REPORT
9. 17.12.2017 o 19:00 NA-ŠA Zborná - Metanolik Zlaté Moravce 4:5sn (1:1 0:0 3:3) 0:1 REPORT
10. 20.01.2018 o 10:15 Ortodoxní Nitrančani - NA-ŠA Zborná 6:7 (2:3 2:3 2:1) REPORT
11. 28.01.2018 o 19:00 NA-ŠA Zborná - Jastrabi Nitra 5:3 (2:1 2:0 1:2) REPORT
12. 10.02.2018 o 13:45 NA-ŠA Zborná - HC RB Golden Taxi 5:7 (1:1 3:4 1:2) REPORT
13. 18.02.2018 o 15:30 NA-ŠA Zborná - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
14. 04.03.2018 o 17:15 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 2:9 (0:2 1:3 1:4) REPORT

Play off - štvrťfinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 24.03.2018 o 15:30 NA-ŠA Zborná - Ortodoxní Nitrančani 2:8 (0:3 0:3 2:2) REPORT
2. 25.03.2018 o 17:15 Ortodoxní Nitrančani - NA-ŠA Zborná 13:7 (3:1 5:2 5:4) REPORT

Ortodoxní Nitrančani

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 24.09.2017 o 19:00 HC RB Golden Taxi - Ortodoxní Nitrančani 12:11 (4:3 5:2 3:6) REPORT
2. 01.10.2017 o 17:15 Ortodoxní Nitrančani - Jastrabi Nitra 7:5 (4:1 0:2 3.2) REPORT
3. 14.10.2017 o 12:00 Ortodoxní Nitrančani - NA-ŠA Zborná 2:1sn (0:0 0:1 1:0) 1:0 REPORT
4. 21.10.2017 o 13:45 Ortodoxní Nitrančani - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
5. 05.11.2017 o 17:15 HC Trogári - Ortodoxní Nitrančani 9:6 (2:4 4:0 3:2) REPORT
6. 12.11.2017 o 15:30 HG Hockey Knights - Ortodoxní Nitrančani 10:6 (1:1 5:4 4:1) REPORT
8. 02.12.2017 o 15:30 Ortodoxní Nitrančani - HC RB Golden Taxi 6:11 (1:5 0:3 5:3) REPORT
7. 09.12.2017 o 15:30 Metanolik Zlaté Moravce - Ortodoxní Nitrančani 6:3 (4:1 1:1 1:1) REPORT
9. 17.12.2017 o 15:30 Ortodoxní Nitrančani - Jastrabi Nitra 8:2 (3:1 2:0 2:1) REPORT
10. 20.01.2018 o 10:15 Ortodoxní Nitrančani - NA-ŠA Zborná 6:7 (2:3 2:3 2:1) REPORT
11. 28.01.2018 o 17:15 Ortodoxní Nitrančani - CCCP Topoľčany 5:0 REPORT
12. 10.02.2018 o 12:00 Ortodoxní Nitrančani - HC Trogári 7:6 (3:3 4:3 0:0) REPORT
13. 17.02.2018 o 12:00 Ortodoxní Nitrančani - HG Hockey Knights 7:11 (3:4 3:3 1:4) REPORT
14. 04.03.2018 o 19:00 Ortodoxní Nitrančani - Metanolik Zlaté Moravce 0:5 REPORT

Play off - štvrťfinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 24.03.2018 o 15:30 NA-ŠA Zborná - Ortodoxní Nitrančani 2:8 (0:3 0:3 2:2) REPORT
2. 25.03.2018 o 17:15 Ortodoxní Nitrančani - NA-ŠA Zborná 13:7 (3:1 5:2 5:4) REPORT

Play off - semifinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 31.03.2018 o 12:00 HC RB Golden Taxi - Ortodoxní Nitrančani 2:2 (0:2 1:0 1:0) REPORT
2. 01.04.2018 o 19:00 Ortodoxní Nitrančani - HC RB Golden Taxi 6:4 (2:1 2:0 2:3) REPORT

Play off - finále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 07.04.2018 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - Ortodoxní Nitrančani 8:1 (1:1 5:0 2:0) REPORT
2. 08.04.2018 o 13:00 Ortodoxní Nitrančani - Metanolik Zlaté Moravce 2:7 (1:2 0:2 1:3) REPORT