Výsledky » 2. liga ASHL

1. liga ASHL | 2. liga ASHL | 3. liga ASHL
Sezóna
  • Všetko
  • Angry Sheep
  • HC Flegmatici
  • HK FANS Nitra
  • HK Lapáš Penguins
  • Lehota Oilers
  • MHK Zlaté Moravce
  • Nitra Soldiers
  • Slažany
  • TJ Družstevník Starý Tekov

Všetko

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 09.09.2017 o 15:30 Nitra Soldiers - Slažany 7:3 (4:0 2:0 1:3) REPORT
1. 09.09.2017 o 17:15 Lehota Oilers - HK FANS Nitra 5:4sn (1:2 3:1 0:1)1:0 REPORT
1. 10.09.2017 o 15:30 HC Flegmatici - HK Lapáš Penguins 4:7 (0:0 3:5 1:2) REPORT
1. 10.09.2017 o 17:15 MHK Zlaté Moravce - TJ Družstevník Starý Tekov 3:1 (1:0 0:0 2:1) REPORT
3. 16.09.2017 o 10:15 Angry Sheep - HC Flegmatici 5:4 (1:2 2:0 2:2) REPORT
3. 17.09.2017 o 18:00 HK FANS Nitra - TJ Družstevník Starý Tekov 8:1 (0:1 5:0 3:0) REPORT
2. 30.09.2017 o 10:15 Angry Sheep - Slažany 6:4 (0:1 1:1 5:2) REPORT
2. 30.09.2017 o 12:00 Nitra Soldiers - HC Flegmatici 2:3 (1:1 0:1 1:1) REPORT
2. 30.09.2017 o 13:45 MHK Zlaté Moravce - HK FANS Nitra 1:4 (0:2 1:1 0:1) REPORT
2. 30.09.2017 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Lehota Oilers 7:3 (4:0 1:2 2:1) REPORT
4. 21.10.2017 o 17:15 Angry Sheep - Lehota Oilers 2:4 (1:3 1:1 0:0) REPORT
4. 22.10.2017 o 15:30 Nitra Soldiers - MHK Zlaté Moravce 4:6 (1:1 0:1 3:4) REPORT
4. 22.10.2017 o 17:15 HC Flegmatici - Slažany 6:12 (0:4 3:5 3:3) REPORT
4. 22.10.2017 o 19:00 HK Lapáš Penguins - TJ Družstevník Starý Tekov 8:2 (1:1 4:1 3:0) REPORT
5. 28.10.2017 o 17:15 MHK Zlaté Moravce - Angry Sheep 5:0 (2:0 0:0 3:0) REPORT
5. 29.10.2017 o 15:30 Lehota Oilers - Slažany 6:3 (2:0 2:1 2:2) REPORT
5. 29.10.2017 o 17:15 Nitra Soldiers - TJ Družstevník Starý Tekov 6:1 (0:0 4:0 2:1) REPORT
5. 29.10.2017 o 19:00 HK Lapáš Penguins - HK FANS Nitra 2:9 (1:2 1:5 0:1) REPORT
3. 05.11.2017 o 20:45 Lehota Oilers - Nitra Soldiers 7:1 (3:1 1:0 3:0) REPORT
6. 11.11.2017 o 10:15 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 3:2sn (0:2 0:0 2:0) 1:0 REPORT
6. 11.11.2017 o 12:00 Slažany - MHK Zlaté Moravce 0:5 kont. REPORT
6. 11.11.2017 o 13:45 Lehota Oilers - HC Flegmatici 7:3 (2:0 3:1 2:2) REPORT
6. 11.11.2017 o 15:30 Nitra Soldiers - HK FANS Nitra 2:3sn (0:0 1:0 1:2) 0:1 REPORT
7. 18.11.2017 o 10:15 HK FANS Nitra - Angry Sheep 6:4 (4:2 1:1 1:1) REPORT
7. 18.11.2017 o 12:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Slažany 3:4 (2:1 0:1 1:2) REPORT
7. 18.11.2017 o 13:45 MHK Zlaté Moravce - HC Flegmatici 10:1 (3:0 2:1 5:0) REPORT
7. 18.11.2017 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Nitra Soldiers 12:5 (5:1 2:0 5:4) REPORT
3. 25.11.2017 o 19:00 HK Lapáš Penguins - MHK Zlaté Moravce 6:7 (1:3 2:3 3:1) REPORT
8. 02.12.2017 o 17:15 Slažany - HK FANS Nitra 6:5 (1:3 1:1 4:1) REPORT
8. 03.12.2017 o 16:15 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins 6:4 (1:0 2:1 3:3) REPORT
8. 03.12.2017 o 18:00 HC Flegmatici - TJ Družstevník Starý Tekov 0:2 (0:0 0:0 0:2) REPORT
8. 03.12.2017 o 19:45 Lehota Oilers - MHK Zlaté Moravce 4:3 (1:0 1:2 2:1) REPORT
9. 09.12.2017 o 17:15 Lehota Oilers - TJ Družstevník Starý Tekov 5:3 (2:2 2:1 1:0) REPORT
9. 10.12.2017 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Slažany 6:5sn (2:3 2:1 1:1) 1:0 REPORT
9. 10.12.2017 o 17:15 Angry Sheep - Nitra Soldiers 6:2 (2:1 3:0 1:1) REPORT
9. 10.12.2017 o 19:00 HK FANS Nitra - HC Flegmatici 2:3sn (1:1 1:1 0:0) 0:1 REPORT
10. 16.12.2017 o 10:15 Slažany - Nitra Soldiers 7:3 (5:1 0:2 2:0) REPORT
10. 16.12.2017 o 12:00 HK FANS Nitra - Lehota Oilers 5:2 (3:0 1:1 1:1) REPORT
10. 16.12.2017 o 13:45 HC Flegmatici - HK Lapáš Penguins 4:3 (2:0 0:2 2:1) REPORT
10. 16.12.2017 o 15:30 TJ Družstevník Starý Tekov - MHK Zlaté Moravce 6:3 (2:1,1:2,3:0) REPORT
11. 13.01.2018 o 10:15 Lehota Oilers - HK Lapáš Penguins 2:3 (0:2 1:1 0:0) REPORT
11. 13.01.2018 o 12:00 Angry Sheep - Slažany 5:6sn (1:2 1:2 3:2) REPORT
11. 13.01.2018 o 13:45 HK FANS Nitra - MHK Zlaté Moravce 7:10 (2:4 2:1 3:5) REPORT
11. 13.01.2018 o 15:30 Nitra Soldiers - HC Flegmatici 3:2 (0:2 1:0 2:0) REPORT
12. 20.01.2018 o 17:15 MHK Zlaté Moravce - HK Lapáš Penguins 11:4 (2:2 5:1 4:1) REPORT
12. 21.01.2018 o 15:30 HC Flegmatici - Angry Sheep 1:3 (0:0 0:2 0:1) REPORT
12. 21.01.2018 o 17:15 TJ Družstevník Starý Tekov - HK FANS Nitra 5:4sn (3:1 0:3 1:0) 1:0 REPORT
12. 21.01.2018 o 19:00 Nitra Soldiers - Lehota Oilers 9:10 (4:3 1:6 4:1) REPORT
13. 03.02.2018 o 10:15 MHK Zlaté Moravce - Nitra Soldiers 6:4 (1:3 2:0 3:1) REPORT
13. 03.02.2018 o 12:00 Lehota Oilers - Angry Sheep 6:5 (2:1 3:2 1:2) REPORT
13. 03.02.2018 o 13:45 Slažany - HC Flegmatici 3:1 (0:0 2:0 1:1) REPORT
13. 04.02.2018 o 19:00 TJ Družstevník Starý Tekov - HK Lapáš Penguins 2:1 (2:0 0:1 0:0) REPORT
14. 10.02.2018 o 17:15 HK FANS Nitra - HK Lapáš Penguins 4:2 (2:1 1:0 1:1) REPORT
14. 11.02.2018 o 17:15 Lehota Oilers - Slažany 5:8 (2:1 2:4 1:3) REPORT
14. 11.02.2018 o 19:00 Nitra Soldiers - TJ Družstevník Starý Tekov 1:4 (0:2 0:1 1:1) REPORT
14. 18.02.2018 o 15:30 MHK Zlaté Moravce - Angry Sheep 7:8 (0:3 3:3 4:2) REPORT
15. 24.02.2018 o 10:15 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 6:3 (1:2 1:1 4:0) REPORT
15. 24.02.2018 o 12:00 Slažany - MHK Zlaté Moravce 6:3 (3:0 3:2 0:1) REPORT
15. 24.02.2018 o 13:45 Lehota Oilers - HC Flegmatici 6:1 (0:0 2:1 4:0) REPORT
16. 03.03.2018 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Slažany 2:1 (0:0 0:1 2:0) REPORT
16. 03.03.2018 o 12:00 HC Flegmatici - MHK Zlaté Moravce 3:9 (1:2 1:3 1:4) REPORT
16. 03.03.2018 o 13:45 HK FANS Nitra - Angry Sheep 1:6 (0:2 1:1 0:4) REPORT
16. 03.03.2018 o 17:15 Nitra Soldiers - HK Lapáš Penguins 5:9 (0:3 3:6 2:0) REPORT
17. 17.03.2018 o 10:15 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins 3:4 (1:1 2:0 0:3) REPORT
17. 17.03.2018 o 12:00 Lehota Oilers - MHK Zlaté Moravce 5:7 (3:2 0:1 2:3) REPORT
17. 17.03.2018 o 13:45 HK FANS Nitra - Slažany 3:6 (0:2 2:2 1:2) REPORT
17. 18.03.2018 o 19:00 TJ Družstevník Starý Tekov - HC Flegmatici 6:10 (0:4 2:1 4:5) REPORT
15. 18.03.2018 o 20:40 HK FANS Nitra - Nitra Soldiers 3:1 (1:1,2:0,0:0) REPORT
18. 24.03.2018 o 10:15 HC Flegmatici - HK FANS Nitra 4:2 (0:1 1:0 3:1) REPORT
18. 24.03.2018 o 12:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 5:2 (1:0 3:0 1:2) REPORT
18. 24.03.2018 o 13:45 Slažany - HK Lapáš Penguins 3:6 (0:2 1:2 2:2) REPORT
18. 25.03.2018 o 20:00 Angry Sheep - Nitra Soldiers 6:3 (2:1 1:0 3:2) REPORT

Play off - štvrťfinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 31.03.2018 o 15:30 Lehota Oilers - HK Lapáš Penguins 1:3 (1:1 0:0 0:2) REPORT
1. 31.03.2018 o 17:15 Slažany - HK FANS Nitra 3:4 (1:1 2:1 0:2) REPORT
2. 01.04.2018 o 11:15 HK Lapáš Penguins - Lehota Oilers 4:6 (0:3 2:2 2:1) 0:1 REPORT
2. 01.04.2018 o 15:30 HK FANS Nitra - Slažany 5:1 (1:1 1:0 3:0) REPORT

Play off - semifinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 07.04.2018 o 10:15 MHK Zlaté Moravce - HK FANS Nitra 4:5 (3:1 0:2 1:2) REPORT
2. 07.04.2018 o 12:00 Angry Sheep - Lehota Oilers 7:3 (2:0 4:2 1:1) REPORT
2. 08.04.2018 o 11:15 Lehota Oilers - Angry Sheep 0:5 REPORT
2. 08.04.2018 o 17:15 HK FANS Nitra - MHK Zlaté Moravce 2:2 (1:2 1:0 0:0) REPORT

Play off - finále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 14.04.2018 o 17:15 Angry Sheep - HK FANS Nitra 4:5 (0:1 3:1 1:3) REPORT
2. 15.04.2018 o 15:30 HK FANS Nitra - Angry Sheep 4:4 (2:0 2:2 0:2) REPORT

Angry Sheep

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
3. 16.09.2017 o 10:15 Angry Sheep - HC Flegmatici 5:4 (1:2 2:0 2:2) REPORT
2. 30.09.2017 o 10:15 Angry Sheep - Slažany 6:4 (0:1 1:1 5:2) REPORT
4. 21.10.2017 o 17:15 Angry Sheep - Lehota Oilers 2:4 (1:3 1:1 0:0) REPORT
5. 28.10.2017 o 17:15 MHK Zlaté Moravce - Angry Sheep 5:0 (2:0 0:0 3:0) REPORT
6. 11.11.2017 o 10:15 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 3:2sn (0:2 0:0 2:0) 1:0 REPORT
7. 18.11.2017 o 10:15 HK FANS Nitra - Angry Sheep 6:4 (4:2 1:1 1:1) REPORT
8. 03.12.2017 o 16:15 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins 6:4 (1:0 2:1 3:3) REPORT
9. 10.12.2017 o 17:15 Angry Sheep - Nitra Soldiers 6:2 (2:1 3:0 1:1) REPORT
11. 13.01.2018 o 12:00 Angry Sheep - Slažany 5:6sn (1:2 1:2 3:2) REPORT
12. 21.01.2018 o 15:30 HC Flegmatici - Angry Sheep 1:3 (0:0 0:2 0:1) REPORT
13. 03.02.2018 o 12:00 Lehota Oilers - Angry Sheep 6:5 (2:1 3:2 1:2) REPORT
14. 18.02.2018 o 15:30 MHK Zlaté Moravce - Angry Sheep 7:8 (0:3 3:3 4:2) REPORT
15. 24.02.2018 o 10:15 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 6:3 (1:2 1:1 4:0) REPORT
16. 03.03.2018 o 13:45 HK FANS Nitra - Angry Sheep 1:6 (0:2 1:1 0:4) REPORT
17. 17.03.2018 o 10:15 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins 3:4 (1:1 2:0 0:3) REPORT
18. 25.03.2018 o 20:00 Angry Sheep - Nitra Soldiers 6:3 (2:1 1:0 3:2) REPORT

Play off - semifinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
2. 07.04.2018 o 12:00 Angry Sheep - Lehota Oilers 7:3 (2:0 4:2 1:1) REPORT
2. 08.04.2018 o 11:15 Lehota Oilers - Angry Sheep 0:5 REPORT

Play off - finále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 14.04.2018 o 17:15 Angry Sheep - HK FANS Nitra 4:5 (0:1 3:1 1:3) REPORT
2. 15.04.2018 o 15:30 HK FANS Nitra - Angry Sheep 4:4 (2:0 2:2 0:2) REPORT

HC Flegmatici

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 10.09.2017 o 15:30 HC Flegmatici - HK Lapáš Penguins 4:7 (0:0 3:5 1:2) REPORT
3. 16.09.2017 o 10:15 Angry Sheep - HC Flegmatici 5:4 (1:2 2:0 2:2) REPORT
2. 30.09.2017 o 12:00 Nitra Soldiers - HC Flegmatici 2:3 (1:1 0:1 1:1) REPORT
4. 22.10.2017 o 17:15 HC Flegmatici - Slažany 6:12 (0:4 3:5 3:3) REPORT
6. 11.11.2017 o 13:45 Lehota Oilers - HC Flegmatici 7:3 (2:0 3:1 2:2) REPORT
7. 18.11.2017 o 13:45 MHK Zlaté Moravce - HC Flegmatici 10:1 (3:0 2:1 5:0) REPORT
8. 03.12.2017 o 18:00 HC Flegmatici - TJ Družstevník Starý Tekov 0:2 (0:0 0:0 0:2) REPORT
9. 10.12.2017 o 19:00 HK FANS Nitra - HC Flegmatici 2:3sn (1:1 1:1 0:0) 0:1 REPORT
10. 16.12.2017 o 13:45 HC Flegmatici - HK Lapáš Penguins 4:3 (2:0 0:2 2:1) REPORT
11. 13.01.2018 o 15:30 Nitra Soldiers - HC Flegmatici 3:2 (0:2 1:0 2:0) REPORT
12. 21.01.2018 o 15:30 HC Flegmatici - Angry Sheep 1:3 (0:0 0:2 0:1) REPORT
13. 03.02.2018 o 13:45 Slažany - HC Flegmatici 3:1 (0:0 2:0 1:1) REPORT
15. 24.02.2018 o 13:45 Lehota Oilers - HC Flegmatici 6:1 (0:0 2:1 4:0) REPORT
16. 03.03.2018 o 12:00 HC Flegmatici - MHK Zlaté Moravce 3:9 (1:2 1:3 1:4) REPORT
17. 18.03.2018 o 19:00 TJ Družstevník Starý Tekov - HC Flegmatici 6:10 (0:4 2:1 4:5) REPORT
18. 24.03.2018 o 10:15 HC Flegmatici - HK FANS Nitra 4:2 (0:1 1:0 3:1) REPORT

HK FANS Nitra

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 09.09.2017 o 17:15 Lehota Oilers - HK FANS Nitra 5:4sn (1:2 3:1 0:1)1:0 REPORT
3. 17.09.2017 o 18:00 HK FANS Nitra - TJ Družstevník Starý Tekov 8:1 (0:1 5:0 3:0) REPORT
2. 30.09.2017 o 13:45 MHK Zlaté Moravce - HK FANS Nitra 1:4 (0:2 1:1 0:1) REPORT
5. 29.10.2017 o 19:00 HK Lapáš Penguins - HK FANS Nitra 2:9 (1:2 1:5 0:1) REPORT
6. 11.11.2017 o 15:30 Nitra Soldiers - HK FANS Nitra 2:3sn (0:0 1:0 1:2) 0:1 REPORT
7. 18.11.2017 o 10:15 HK FANS Nitra - Angry Sheep 6:4 (4:2 1:1 1:1) REPORT
8. 02.12.2017 o 17:15 Slažany - HK FANS Nitra 6:5 (1:3 1:1 4:1) REPORT
9. 10.12.2017 o 19:00 HK FANS Nitra - HC Flegmatici 2:3sn (1:1 1:1 0:0) 0:1 REPORT
10. 16.12.2017 o 12:00 HK FANS Nitra - Lehota Oilers 5:2 (3:0 1:1 1:1) REPORT
11. 13.01.2018 o 13:45 HK FANS Nitra - MHK Zlaté Moravce 7:10 (2:4 2:1 3:5) REPORT
12. 21.01.2018 o 17:15 TJ Družstevník Starý Tekov - HK FANS Nitra 5:4sn (3:1 0:3 1:0) 1:0 REPORT
14. 10.02.2018 o 17:15 HK FANS Nitra - HK Lapáš Penguins 4:2 (2:1 1:0 1:1) REPORT
16. 03.03.2018 o 13:45 HK FANS Nitra - Angry Sheep 1:6 (0:2 1:1 0:4) REPORT
17. 17.03.2018 o 13:45 HK FANS Nitra - Slažany 3:6 (0:2 2:2 1:2) REPORT
15. 18.03.2018 o 20:40 HK FANS Nitra - Nitra Soldiers 3:1 (1:1,2:0,0:0) REPORT
18. 24.03.2018 o 10:15 HC Flegmatici - HK FANS Nitra 4:2 (0:1 1:0 3:1) REPORT

Play off - štvrťfinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 31.03.2018 o 17:15 Slažany - HK FANS Nitra 3:4 (1:1 2:1 0:2) REPORT
2. 01.04.2018 o 15:30 HK FANS Nitra - Slažany 5:1 (1:1 1:0 3:0) REPORT

Play off - semifinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 07.04.2018 o 10:15 MHK Zlaté Moravce - HK FANS Nitra 4:5 (3:1 0:2 1:2) REPORT
2. 08.04.2018 o 17:15 HK FANS Nitra - MHK Zlaté Moravce 2:2 (1:2 1:0 0:0) REPORT

Play off - finále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 14.04.2018 o 17:15 Angry Sheep - HK FANS Nitra 4:5 (0:1 3:1 1:3) REPORT
2. 15.04.2018 o 15:30 HK FANS Nitra - Angry Sheep 4:4 (2:0 2:2 0:2) REPORT

HK Lapáš Penguins

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 10.09.2017 o 15:30 HC Flegmatici - HK Lapáš Penguins 4:7 (0:0 3:5 1:2) REPORT
2. 30.09.2017 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Lehota Oilers 7:3 (4:0 1:2 2:1) REPORT
4. 22.10.2017 o 19:00 HK Lapáš Penguins - TJ Družstevník Starý Tekov 8:2 (1:1 4:1 3:0) REPORT
5. 29.10.2017 o 19:00 HK Lapáš Penguins - HK FANS Nitra 2:9 (1:2 1:5 0:1) REPORT
7. 18.11.2017 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Nitra Soldiers 12:5 (5:1 2:0 5:4) REPORT
3. 25.11.2017 o 19:00 HK Lapáš Penguins - MHK Zlaté Moravce 6:7 (1:3 2:3 3:1) REPORT
8. 03.12.2017 o 16:15 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins 6:4 (1:0 2:1 3:3) REPORT
9. 10.12.2017 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Slažany 6:5sn (2:3 2:1 1:1) 1:0 REPORT
10. 16.12.2017 o 13:45 HC Flegmatici - HK Lapáš Penguins 4:3 (2:0 0:2 2:1) REPORT
11. 13.01.2018 o 10:15 Lehota Oilers - HK Lapáš Penguins 2:3 (0:2 1:1 0:0) REPORT
12. 20.01.2018 o 17:15 MHK Zlaté Moravce - HK Lapáš Penguins 11:4 (2:2 5:1 4:1) REPORT
13. 04.02.2018 o 19:00 TJ Družstevník Starý Tekov - HK Lapáš Penguins 2:1 (2:0 0:1 0:0) REPORT
14. 10.02.2018 o 17:15 HK FANS Nitra - HK Lapáš Penguins 4:2 (2:1 1:0 1:1) REPORT
16. 03.03.2018 o 17:15 Nitra Soldiers - HK Lapáš Penguins 5:9 (0:3 3:6 2:0) REPORT
17. 17.03.2018 o 10:15 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins 3:4 (1:1 2:0 0:3) REPORT
18. 24.03.2018 o 13:45 Slažany - HK Lapáš Penguins 3:6 (0:2 1:2 2:2) REPORT

Play off - štvrťfinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 31.03.2018 o 15:30 Lehota Oilers - HK Lapáš Penguins 1:3 (1:1 0:0 0:2) REPORT
2. 01.04.2018 o 11:15 HK Lapáš Penguins - Lehota Oilers 4:6 (0:3 2:2 2:1) 0:1 REPORT

Lehota Oilers

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 09.09.2017 o 17:15 Lehota Oilers - HK FANS Nitra 5:4sn (1:2 3:1 0:1)1:0 REPORT
2. 30.09.2017 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Lehota Oilers 7:3 (4:0 1:2 2:1) REPORT
4. 21.10.2017 o 17:15 Angry Sheep - Lehota Oilers 2:4 (1:3 1:1 0:0) REPORT
5. 29.10.2017 o 15:30 Lehota Oilers - Slažany 6:3 (2:0 2:1 2:2) REPORT
3. 05.11.2017 o 20:45 Lehota Oilers - Nitra Soldiers 7:1 (3:1 1:0 3:0) REPORT
6. 11.11.2017 o 13:45 Lehota Oilers - HC Flegmatici 7:3 (2:0 3:1 2:2) REPORT
8. 03.12.2017 o 19:45 Lehota Oilers - MHK Zlaté Moravce 4:3 (1:0 1:2 2:1) REPORT
9. 09.12.2017 o 17:15 Lehota Oilers - TJ Družstevník Starý Tekov 5:3 (2:2 2:1 1:0) REPORT
10. 16.12.2017 o 12:00 HK FANS Nitra - Lehota Oilers 5:2 (3:0 1:1 1:1) REPORT
11. 13.01.2018 o 10:15 Lehota Oilers - HK Lapáš Penguins 2:3 (0:2 1:1 0:0) REPORT
12. 21.01.2018 o 19:00 Nitra Soldiers - Lehota Oilers 9:10 (4:3 1:6 4:1) REPORT
13. 03.02.2018 o 12:00 Lehota Oilers - Angry Sheep 6:5 (2:1 3:2 1:2) REPORT
14. 11.02.2018 o 17:15 Lehota Oilers - Slažany 5:8 (2:1 2:4 1:3) REPORT
15. 24.02.2018 o 13:45 Lehota Oilers - HC Flegmatici 6:1 (0:0 2:1 4:0) REPORT
17. 17.03.2018 o 12:00 Lehota Oilers - MHK Zlaté Moravce 5:7 (3:2 0:1 2:3) REPORT
18. 24.03.2018 o 12:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 5:2 (1:0 3:0 1:2) REPORT

Play off - štvrťfinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 31.03.2018 o 15:30 Lehota Oilers - HK Lapáš Penguins 1:3 (1:1 0:0 0:2) REPORT
2. 01.04.2018 o 11:15 HK Lapáš Penguins - Lehota Oilers 4:6 (0:3 2:2 2:1) 0:1 REPORT

Play off - semifinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
2. 07.04.2018 o 12:00 Angry Sheep - Lehota Oilers 7:3 (2:0 4:2 1:1) REPORT
2. 08.04.2018 o 11:15 Lehota Oilers - Angry Sheep 0:5 REPORT

MHK Zlaté Moravce

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 10.09.2017 o 17:15 MHK Zlaté Moravce - TJ Družstevník Starý Tekov 3:1 (1:0 0:0 2:1) REPORT
2. 30.09.2017 o 13:45 MHK Zlaté Moravce - HK FANS Nitra 1:4 (0:2 1:1 0:1) REPORT
4. 22.10.2017 o 15:30 Nitra Soldiers - MHK Zlaté Moravce 4:6 (1:1 0:1 3:4) REPORT
5. 28.10.2017 o 17:15 MHK Zlaté Moravce - Angry Sheep 5:0 (2:0 0:0 3:0) REPORT
6. 11.11.2017 o 12:00 Slažany - MHK Zlaté Moravce 0:5 kont. REPORT
7. 18.11.2017 o 13:45 MHK Zlaté Moravce - HC Flegmatici 10:1 (3:0 2:1 5:0) REPORT
3. 25.11.2017 o 19:00 HK Lapáš Penguins - MHK Zlaté Moravce 6:7 (1:3 2:3 3:1) REPORT
8. 03.12.2017 o 19:45 Lehota Oilers - MHK Zlaté Moravce 4:3 (1:0 1:2 2:1) REPORT
10. 16.12.2017 o 15:30 TJ Družstevník Starý Tekov - MHK Zlaté Moravce 6:3 (2:1,1:2,3:0) REPORT
11. 13.01.2018 o 13:45 HK FANS Nitra - MHK Zlaté Moravce 7:10 (2:4 2:1 3:5) REPORT
12. 20.01.2018 o 17:15 MHK Zlaté Moravce - HK Lapáš Penguins 11:4 (2:2 5:1 4:1) REPORT
13. 03.02.2018 o 10:15 MHK Zlaté Moravce - Nitra Soldiers 6:4 (1:3 2:0 3:1) REPORT
14. 18.02.2018 o 15:30 MHK Zlaté Moravce - Angry Sheep 7:8 (0:3 3:3 4:2) REPORT
15. 24.02.2018 o 12:00 Slažany - MHK Zlaté Moravce 6:3 (3:0 3:2 0:1) REPORT
16. 03.03.2018 o 12:00 HC Flegmatici - MHK Zlaté Moravce 3:9 (1:2 1:3 1:4) REPORT
17. 17.03.2018 o 12:00 Lehota Oilers - MHK Zlaté Moravce 5:7 (3:2 0:1 2:3) REPORT

Play off - semifinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 07.04.2018 o 10:15 MHK Zlaté Moravce - HK FANS Nitra 4:5 (3:1 0:2 1:2) REPORT
2. 08.04.2018 o 17:15 HK FANS Nitra - MHK Zlaté Moravce 2:2 (1:2 1:0 0:0) REPORT

Nitra Soldiers

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 09.09.2017 o 15:30 Nitra Soldiers - Slažany 7:3 (4:0 2:0 1:3) REPORT
2. 30.09.2017 o 12:00 Nitra Soldiers - HC Flegmatici 2:3 (1:1 0:1 1:1) REPORT
4. 22.10.2017 o 15:30 Nitra Soldiers - MHK Zlaté Moravce 4:6 (1:1 0:1 3:4) REPORT
5. 29.10.2017 o 17:15 Nitra Soldiers - TJ Družstevník Starý Tekov 6:1 (0:0 4:0 2:1) REPORT
3. 05.11.2017 o 20:45 Lehota Oilers - Nitra Soldiers 7:1 (3:1 1:0 3:0) REPORT
6. 11.11.2017 o 15:30 Nitra Soldiers - HK FANS Nitra 2:3sn (0:0 1:0 1:2) 0:1 REPORT
7. 18.11.2017 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Nitra Soldiers 12:5 (5:1 2:0 5:4) REPORT
9. 10.12.2017 o 17:15 Angry Sheep - Nitra Soldiers 6:2 (2:1 3:0 1:1) REPORT
10. 16.12.2017 o 10:15 Slažany - Nitra Soldiers 7:3 (5:1 0:2 2:0) REPORT
11. 13.01.2018 o 15:30 Nitra Soldiers - HC Flegmatici 3:2 (0:2 1:0 2:0) REPORT
12. 21.01.2018 o 19:00 Nitra Soldiers - Lehota Oilers 9:10 (4:3 1:6 4:1) REPORT
13. 03.02.2018 o 10:15 MHK Zlaté Moravce - Nitra Soldiers 6:4 (1:3 2:0 3:1) REPORT
14. 11.02.2018 o 19:00 Nitra Soldiers - TJ Družstevník Starý Tekov 1:4 (0:2 0:1 1:1) REPORT
16. 03.03.2018 o 17:15 Nitra Soldiers - HK Lapáš Penguins 5:9 (0:3 3:6 2:0) REPORT
15. 18.03.2018 o 20:40 HK FANS Nitra - Nitra Soldiers 3:1 (1:1,2:0,0:0) REPORT
18. 25.03.2018 o 20:00 Angry Sheep - Nitra Soldiers 6:3 (2:1 1:0 3:2) REPORT

Slažany

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 09.09.2017 o 15:30 Nitra Soldiers - Slažany 7:3 (4:0 2:0 1:3) REPORT
2. 30.09.2017 o 10:15 Angry Sheep - Slažany 6:4 (0:1 1:1 5:2) REPORT
4. 22.10.2017 o 17:15 HC Flegmatici - Slažany 6:12 (0:4 3:5 3:3) REPORT
5. 29.10.2017 o 15:30 Lehota Oilers - Slažany 6:3 (2:0 2:1 2:2) REPORT
6. 11.11.2017 o 12:00 Slažany - MHK Zlaté Moravce 0:5 kont. REPORT
7. 18.11.2017 o 12:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Slažany 3:4 (2:1 0:1 1:2) REPORT
8. 02.12.2017 o 17:15 Slažany - HK FANS Nitra 6:5 (1:3 1:1 4:1) REPORT
9. 10.12.2017 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Slažany 6:5sn (2:3 2:1 1:1) 1:0 REPORT
10. 16.12.2017 o 10:15 Slažany - Nitra Soldiers 7:3 (5:1 0:2 2:0) REPORT
11. 13.01.2018 o 12:00 Angry Sheep - Slažany 5:6sn (1:2 1:2 3:2) REPORT
13. 03.02.2018 o 13:45 Slažany - HC Flegmatici 3:1 (0:0 2:0 1:1) REPORT
14. 11.02.2018 o 17:15 Lehota Oilers - Slažany 5:8 (2:1 2:4 1:3) REPORT
15. 24.02.2018 o 12:00 Slažany - MHK Zlaté Moravce 6:3 (3:0 3:2 0:1) REPORT
16. 03.03.2018 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Slažany 2:1 (0:0 0:1 2:0) REPORT
17. 17.03.2018 o 13:45 HK FANS Nitra - Slažany 3:6 (0:2 2:2 1:2) REPORT
18. 24.03.2018 o 13:45 Slažany - HK Lapáš Penguins 3:6 (0:2 1:2 2:2) REPORT

Play off - štvrťfinále

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 31.03.2018 o 17:15 Slažany - HK FANS Nitra 3:4 (1:1 2:1 0:2) REPORT
2. 01.04.2018 o 15:30 HK FANS Nitra - Slažany 5:1 (1:1 1:0 3:0) REPORT

TJ Družstevník Starý Tekov

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 10.09.2017 o 17:15 MHK Zlaté Moravce - TJ Družstevník Starý Tekov 3:1 (1:0 0:0 2:1) REPORT
3. 17.09.2017 o 18:00 HK FANS Nitra - TJ Družstevník Starý Tekov 8:1 (0:1 5:0 3:0) REPORT
4. 22.10.2017 o 19:00 HK Lapáš Penguins - TJ Družstevník Starý Tekov 8:2 (1:1 4:1 3:0) REPORT
5. 29.10.2017 o 17:15 Nitra Soldiers - TJ Družstevník Starý Tekov 6:1 (0:0 4:0 2:1) REPORT
6. 11.11.2017 o 10:15 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 3:2sn (0:2 0:0 2:0) 1:0 REPORT
7. 18.11.2017 o 12:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Slažany 3:4 (2:1 0:1 1:2) REPORT
8. 03.12.2017 o 18:00 HC Flegmatici - TJ Družstevník Starý Tekov 0:2 (0:0 0:0 0:2) REPORT
9. 09.12.2017 o 17:15 Lehota Oilers - TJ Družstevník Starý Tekov 5:3 (2:2 2:1 1:0) REPORT
10. 16.12.2017 o 15:30 TJ Družstevník Starý Tekov - MHK Zlaté Moravce 6:3 (2:1,1:2,3:0) REPORT
12. 21.01.2018 o 17:15 TJ Družstevník Starý Tekov - HK FANS Nitra 5:4sn (3:1 0:3 1:0) 1:0 REPORT
13. 04.02.2018 o 19:00 TJ Družstevník Starý Tekov - HK Lapáš Penguins 2:1 (2:0 0:1 0:0) REPORT
14. 11.02.2018 o 19:00 Nitra Soldiers - TJ Družstevník Starý Tekov 1:4 (0:2 0:1 1:1) REPORT
15. 24.02.2018 o 10:15 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 6:3 (1:2 1:1 4:0) REPORT
16. 03.03.2018 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Slažany 2:1 (0:0 0:1 2:0) REPORT
17. 18.03.2018 o 19:00 TJ Družstevník Starý Tekov - HC Flegmatici 6:10 (0:4 2:1 4:5) REPORT
18. 24.03.2018 o 12:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 5:2 (1:0 3:0 1:2) REPORT