Výsledky » 2. liga ASHL

1. liga ASHL | 2. liga ASHL | 3. liga ASHL
Sezóna
  • Všetko
  • Angry Sheep
  • HC Flegmatici
  • HK Lapáš Penguins
  • Lehota Oilers
  • Metanolik Zlaté Moravce
  • Nitra Soldiers
  • Slažany
  • TJ Družstevník Starý Tekov
  • Vikings
  • Vodostav Zlaté Moravce

Všetko

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 08.09.2018 o 10:15 Vodostav Zlaté Moravce - Angry Sheep 2:3 (0:0 0:1 2:2) REPORT
1. 08.09.2018 o 12:00 HC Flegmatici - Slažany 4:2 (0:0 1:2 3:0) REPORT
1. 08.09.2018 o 13:45 Nitra Soldiers - TJ Družstevník Starý Tekov 1:4 (0:1 1:1 0:2) REPORT
1. 08.09.2018 o 15:30 Lehota Oilers - HK Lapáš Penguins 3:8 (3:1 0:4 0:3) REPORT
1. 08.09.2018 o 17:15 Vikings - Metanolik Zlaté Moravce 7:5 (2:3 3:2 2:0) REPORT
2. 15.09.2018 o 10:15 Nitra Soldiers - Slažany 0:6 (0:3 0:0 0:3) REPORT
2. 15.09.2018 o 12:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Metanolik Zlaté Moravce 4:6 (0:3 2:2 2:1) REPORT
2. 15.09.2018 o 13:45 Angry Sheep - HC Flegmatici 4:3 (2:1 1:1 1:1) REPORT
2. 15.09.2018 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Vodostav Zlaté Moravce 6:1 (2:0 2:0 2:1) REPORT
2. 22.09.2018 o 10:15 Vikings - Lehota Oilers 3:1 (2:0 0:1 1:0) REPORT
3. 29.09.2018 o 10:15 Metanolik Zlaté Moravce - Lehota Oilers 4:3 (2:2 1:1 1:0) REPORT
3. 29.09.2018 o 12:00 Vikings - Vodostav Zlaté Moravce 1:6 (0:2 0:1 1:3) REPORT
3. 29.09.2018 o 13:45 HC Flegmatici - HK Lapáš Penguins 4:2 (2:2 0:0 2:0) REPORT
3. 29.09.2018 o 15:30 Slažany - TJ Družstevník Starý Tekov 2:8 (0:2 0:2 2:4) REPORT
3. 29.09.2018 o 17:15 Angry Sheep - Nitra Soldiers 4:1 (3:0 0:0 1:1) REPORT
4. 13.10.2018 o 15:30 Slažany - Angry Sheep 4:12 (1:4 1:3 2:5) REPORT
4. 13.10.2018 o 17:15 HC Flegmatici - Vikings 6:2 (2:0 2:2 2:0) REPORT
4. 14.10.2018 o 15:30 TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 1:2sn (0:0, 0:1, 1:0) REPORT
4. 14.10.2018 o 17:15 Nitra Soldiers - HK Lapáš Penguins 2:7 (0:2, 2:4, 0:1) REPORT
4. 14.10.2018 o 19:00 Metanolik Zlaté Moravce - Vodostav Zlaté Moravce 2:6 (0:3 1:1 1:2) REPORT
5. 20.10.2018 o 12:00 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 5:2 (1:1 2:0 2:1) REPORT
5. 20.10.2018 o 13:45 HC Flegmatici - Metanolik Zlaté Moravce 2:5 (1:0 0:3 1:2) REPORT
5. 20.10.2018 o 15:30 Vodostav Zlaté Moravce - Lehota Oilers 9:4 (4:2 3:1 2:1) REPORT
5. 20.10.2018 o 17:15 HK Lapáš Penguins - Slažany 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) REPORT
5. 28.10.2018 o 17:15 Vikings - Nitra Soldiers 6:7sn (1:1 3:4 1:1)0:1 REPORT
6. 03.11.2018 o 10:15 Lehota Oilers - HC Flegmatici 1:2sn (0:0, 0:1, 1:0) REPORT
6. 03.11.2018 o 12:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Vodostav Zlaté Moravce 1:5 (1:1 0:1 0:3) REPORT
6. 03.11.2018 o 13:45 Nitra Soldiers - Metanolik Zlaté Moravce 2:8 (0:3 1:3 1:2) REPORT
6. 04.11.2018 o 19:00 Slažany - Vikings 4:3 (0:1 2:0 2:2 REPORT
7. 10.11.2018 o 15:30 HK Lapáš Penguins - TJ Družstevník Starý Tekov 3:4 (2:2 0:1 1:1) REPORT
7. 10.11.2018 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - Slažany 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) REPORT
7. 11.11.2018 o 17:15 Lehota Oilers - Nitra Soldiers 6:5 (3:3 1:1 2:1) REPORT
7. 11.11.2018 o 19:00 Vikings - Angry Sheep 2:8 (0:4 1:1 0:3) REPORT
7. 17.11.2018 o 15:30 Vodostav Zlaté Moravce - HC Flegmatici 2:3 (0:1 2:0 0:2) REPORT
8. 24.11.2018 o 12:00 HC Flegmatici - TJ Družstevník Starý Tekov
8. 24.11.2018 o 13:45 Angry Sheep - Metanolik Zlaté Moravce
8. 24.11.2018 o 15:30 Lehota Oilers - Slažany
8. 24.11.2018 o 17:15 Vikings - HK Lapáš Penguins
9. 01.12.2018 o 15:30 Angry Sheep - Lehota Oilers
9. 01.12.2018 o 17:15 HC Flegmatici - Nitra Soldiers
9. 02.12.2018 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Metanolik Zlaté Moravce
9. 02.12.2018 o 17:15 Vikings - TJ Družstevník Starý Tekov
9. 02.12.2018 o 19:00 Slažany - Vodostav Zlaté Moravce
8. 09.12.2018 o 15:30 Nitra Soldiers - Vodostav Zlaté Moravce
6. 09.12.2018 o 19:00 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins
10. 15.12.2018 o 10:15 Angry Sheep - Vodostav Zlaté Moravce
10. 15.12.2018 o 12:00 HC Flegmatici - Slažany
10. 15.12.2018 o 13:45 TJ Družstevník Starý Tekov - Nitra Soldiers
10. 15.12.2018 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Lehota Oilers
10. 16.12.2018 o 19:00 Metanolik Zlaté Moravce - Vikings
11. 22.12.2018 o 10:15 Nitra Soldiers - Slažany
11. 22.12.2018 o 12:00 Angry Sheep - HC Flegmatici
11. 22.12.2018 o 13:45 Metanolik Zlaté Moravce - TJ Družstevník Starý Tekov
11. 22.12.2018 o 15:30 Lehota Oilers - Vikings
11. 22.12.2018 o 17:15 HK Lapáš Penguins - Vodostav Zlaté Moravce

Angry Sheep

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 08.09.2018 o 10:15 Vodostav Zlaté Moravce - Angry Sheep 2:3 (0:0 0:1 2:2) REPORT
2. 15.09.2018 o 13:45 Angry Sheep - HC Flegmatici 4:3 (2:1 1:1 1:1) REPORT
3. 29.09.2018 o 17:15 Angry Sheep - Nitra Soldiers 4:1 (3:0 0:0 1:1) REPORT
4. 13.10.2018 o 15:30 Slažany - Angry Sheep 4:12 (1:4 1:3 2:5) REPORT
5. 20.10.2018 o 12:00 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 5:2 (1:1 2:0 2:1) REPORT
7. 11.11.2018 o 19:00 Vikings - Angry Sheep 2:8 (0:4 1:1 0:3) REPORT
8. 24.11.2018 o 13:45 Angry Sheep - Metanolik Zlaté Moravce
9. 01.12.2018 o 15:30 Angry Sheep - Lehota Oilers
6. 09.12.2018 o 19:00 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins
10. 15.12.2018 o 10:15 Angry Sheep - Vodostav Zlaté Moravce
11. 22.12.2018 o 12:00 Angry Sheep - HC Flegmatici

HC Flegmatici

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 08.09.2018 o 12:00 HC Flegmatici - Slažany 4:2 (0:0 1:2 3:0) REPORT
2. 15.09.2018 o 13:45 Angry Sheep - HC Flegmatici 4:3 (2:1 1:1 1:1) REPORT
3. 29.09.2018 o 13:45 HC Flegmatici - HK Lapáš Penguins 4:2 (2:2 0:0 2:0) REPORT
4. 13.10.2018 o 17:15 HC Flegmatici - Vikings 6:2 (2:0 2:2 2:0) REPORT
5. 20.10.2018 o 13:45 HC Flegmatici - Metanolik Zlaté Moravce 2:5 (1:0 0:3 1:2) REPORT
6. 03.11.2018 o 10:15 Lehota Oilers - HC Flegmatici 1:2sn (0:0, 0:1, 1:0) REPORT
7. 17.11.2018 o 15:30 Vodostav Zlaté Moravce - HC Flegmatici 2:3 (0:1 2:0 0:2) REPORT
8. 24.11.2018 o 12:00 HC Flegmatici - TJ Družstevník Starý Tekov
9. 01.12.2018 o 17:15 HC Flegmatici - Nitra Soldiers
10. 15.12.2018 o 12:00 HC Flegmatici - Slažany
11. 22.12.2018 o 12:00 Angry Sheep - HC Flegmatici

HK Lapáš Penguins

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 08.09.2018 o 15:30 Lehota Oilers - HK Lapáš Penguins 3:8 (3:1 0:4 0:3) REPORT
2. 15.09.2018 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Vodostav Zlaté Moravce 6:1 (2:0 2:0 2:1) REPORT
3. 29.09.2018 o 13:45 HC Flegmatici - HK Lapáš Penguins 4:2 (2:2 0:0 2:0) REPORT
4. 14.10.2018 o 17:15 Nitra Soldiers - HK Lapáš Penguins 2:7 (0:2, 2:4, 0:1) REPORT
5. 20.10.2018 o 17:15 HK Lapáš Penguins - Slažany 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) REPORT
7. 10.11.2018 o 15:30 HK Lapáš Penguins - TJ Družstevník Starý Tekov 3:4 (2:2 0:1 1:1) REPORT
8. 24.11.2018 o 17:15 Vikings - HK Lapáš Penguins
9. 02.12.2018 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Metanolik Zlaté Moravce
6. 09.12.2018 o 19:00 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins
10. 15.12.2018 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Lehota Oilers
11. 22.12.2018 o 17:15 HK Lapáš Penguins - Vodostav Zlaté Moravce

Lehota Oilers

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 08.09.2018 o 15:30 Lehota Oilers - HK Lapáš Penguins 3:8 (3:1 0:4 0:3) REPORT
2. 22.09.2018 o 10:15 Vikings - Lehota Oilers 3:1 (2:0 0:1 1:0) REPORT
3. 29.09.2018 o 10:15 Metanolik Zlaté Moravce - Lehota Oilers 4:3 (2:2 1:1 1:0) REPORT
4. 14.10.2018 o 15:30 TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 1:2sn (0:0, 0:1, 1:0) REPORT
5. 20.10.2018 o 15:30 Vodostav Zlaté Moravce - Lehota Oilers 9:4 (4:2 3:1 2:1) REPORT
6. 03.11.2018 o 10:15 Lehota Oilers - HC Flegmatici 1:2sn (0:0, 0:1, 1:0) REPORT
7. 11.11.2018 o 17:15 Lehota Oilers - Nitra Soldiers 6:5 (3:3 1:1 2:1) REPORT
8. 24.11.2018 o 15:30 Lehota Oilers - Slažany
9. 01.12.2018 o 15:30 Angry Sheep - Lehota Oilers
10. 15.12.2018 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Lehota Oilers
11. 22.12.2018 o 15:30 Lehota Oilers - Vikings

Metanolik Zlaté Moravce

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 08.09.2018 o 17:15 Vikings - Metanolik Zlaté Moravce 7:5 (2:3 3:2 2:0) REPORT
2. 15.09.2018 o 12:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Metanolik Zlaté Moravce 4:6 (0:3 2:2 2:1) REPORT
3. 29.09.2018 o 10:15 Metanolik Zlaté Moravce - Lehota Oilers 4:3 (2:2 1:1 1:0) REPORT
4. 14.10.2018 o 19:00 Metanolik Zlaté Moravce - Vodostav Zlaté Moravce 2:6 (0:3 1:1 1:2) REPORT
5. 20.10.2018 o 13:45 HC Flegmatici - Metanolik Zlaté Moravce 2:5 (1:0 0:3 1:2) REPORT
6. 03.11.2018 o 13:45 Nitra Soldiers - Metanolik Zlaté Moravce 2:8 (0:3 1:3 1:2) REPORT
7. 10.11.2018 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - Slažany 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) REPORT
8. 24.11.2018 o 13:45 Angry Sheep - Metanolik Zlaté Moravce
9. 02.12.2018 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Metanolik Zlaté Moravce
10. 16.12.2018 o 19:00 Metanolik Zlaté Moravce - Vikings
11. 22.12.2018 o 13:45 Metanolik Zlaté Moravce - TJ Družstevník Starý Tekov

Nitra Soldiers

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 08.09.2018 o 13:45 Nitra Soldiers - TJ Družstevník Starý Tekov 1:4 (0:1 1:1 0:2) REPORT
2. 15.09.2018 o 10:15 Nitra Soldiers - Slažany 0:6 (0:3 0:0 0:3) REPORT
3. 29.09.2018 o 17:15 Angry Sheep - Nitra Soldiers 4:1 (3:0 0:0 1:1) REPORT
4. 14.10.2018 o 17:15 Nitra Soldiers - HK Lapáš Penguins 2:7 (0:2, 2:4, 0:1) REPORT
5. 28.10.2018 o 17:15 Vikings - Nitra Soldiers 6:7sn (1:1 3:4 1:1)0:1 REPORT
6. 03.11.2018 o 13:45 Nitra Soldiers - Metanolik Zlaté Moravce 2:8 (0:3 1:3 1:2) REPORT
7. 11.11.2018 o 17:15 Lehota Oilers - Nitra Soldiers 6:5 (3:3 1:1 2:1) REPORT
9. 01.12.2018 o 17:15 HC Flegmatici - Nitra Soldiers
8. 09.12.2018 o 15:30 Nitra Soldiers - Vodostav Zlaté Moravce
10. 15.12.2018 o 13:45 TJ Družstevník Starý Tekov - Nitra Soldiers
11. 22.12.2018 o 10:15 Nitra Soldiers - Slažany

Slažany

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 08.09.2018 o 12:00 HC Flegmatici - Slažany 4:2 (0:0 1:2 3:0) REPORT
2. 15.09.2018 o 10:15 Nitra Soldiers - Slažany 0:6 (0:3 0:0 0:3) REPORT
3. 29.09.2018 o 15:30 Slažany - TJ Družstevník Starý Tekov 2:8 (0:2 0:2 2:4) REPORT
4. 13.10.2018 o 15:30 Slažany - Angry Sheep 4:12 (1:4 1:3 2:5) REPORT
5. 20.10.2018 o 17:15 HK Lapáš Penguins - Slažany 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) REPORT
6. 04.11.2018 o 19:00 Slažany - Vikings 4:3 (0:1 2:0 2:2 REPORT
7. 10.11.2018 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - Slažany 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) REPORT
8. 24.11.2018 o 15:30 Lehota Oilers - Slažany
9. 02.12.2018 o 19:00 Slažany - Vodostav Zlaté Moravce
10. 15.12.2018 o 12:00 HC Flegmatici - Slažany
11. 22.12.2018 o 10:15 Nitra Soldiers - Slažany

TJ Družstevník Starý Tekov

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 08.09.2018 o 13:45 Nitra Soldiers - TJ Družstevník Starý Tekov 1:4 (0:1 1:1 0:2) REPORT
2. 15.09.2018 o 12:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Metanolik Zlaté Moravce 4:6 (0:3 2:2 2:1) REPORT
3. 29.09.2018 o 15:30 Slažany - TJ Družstevník Starý Tekov 2:8 (0:2 0:2 2:4) REPORT
4. 14.10.2018 o 15:30 TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 1:2sn (0:0, 0:1, 1:0) REPORT
5. 20.10.2018 o 12:00 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 5:2 (1:1 2:0 2:1) REPORT
6. 03.11.2018 o 12:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Vodostav Zlaté Moravce 1:5 (1:1 0:1 0:3) REPORT
7. 10.11.2018 o 15:30 HK Lapáš Penguins - TJ Družstevník Starý Tekov 3:4 (2:2 0:1 1:1) REPORT
8. 24.11.2018 o 12:00 HC Flegmatici - TJ Družstevník Starý Tekov
9. 02.12.2018 o 17:15 Vikings - TJ Družstevník Starý Tekov
10. 15.12.2018 o 13:45 TJ Družstevník Starý Tekov - Nitra Soldiers
11. 22.12.2018 o 13:45 Metanolik Zlaté Moravce - TJ Družstevník Starý Tekov

Vikings

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 08.09.2018 o 17:15 Vikings - Metanolik Zlaté Moravce 7:5 (2:3 3:2 2:0) REPORT
2. 22.09.2018 o 10:15 Vikings - Lehota Oilers 3:1 (2:0 0:1 1:0) REPORT
3. 29.09.2018 o 12:00 Vikings - Vodostav Zlaté Moravce 1:6 (0:2 0:1 1:3) REPORT
4. 13.10.2018 o 17:15 HC Flegmatici - Vikings 6:2 (2:0 2:2 2:0) REPORT
5. 28.10.2018 o 17:15 Vikings - Nitra Soldiers 6:7sn (1:1 3:4 1:1)0:1 REPORT
6. 04.11.2018 o 19:00 Slažany - Vikings 4:3 (0:1 2:0 2:2 REPORT
7. 11.11.2018 o 19:00 Vikings - Angry Sheep 2:8 (0:4 1:1 0:3) REPORT
8. 24.11.2018 o 17:15 Vikings - HK Lapáš Penguins
9. 02.12.2018 o 17:15 Vikings - TJ Družstevník Starý Tekov
10. 16.12.2018 o 19:00 Metanolik Zlaté Moravce - Vikings
11. 22.12.2018 o 15:30 Lehota Oilers - Vikings

Vodostav Zlaté Moravce

Základná časť

K.DÁTUMZÁPASVÝSLEDOK
1. 08.09.2018 o 10:15 Vodostav Zlaté Moravce - Angry Sheep 2:3 (0:0 0:1 2:2) REPORT
2. 15.09.2018 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Vodostav Zlaté Moravce 6:1 (2:0 2:0 2:1) REPORT
3. 29.09.2018 o 12:00 Vikings - Vodostav Zlaté Moravce 1:6 (0:2 0:1 1:3) REPORT
4. 14.10.2018 o 19:00 Metanolik Zlaté Moravce - Vodostav Zlaté Moravce 2:6 (0:3 1:1 1:2) REPORT
5. 20.10.2018 o 15:30 Vodostav Zlaté Moravce - Lehota Oilers 9:4 (4:2 3:1 2:1) REPORT
6. 03.11.2018 o 12:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Vodostav Zlaté Moravce 1:5 (1:1 0:1 0:3) REPORT
7. 17.11.2018 o 15:30 Vodostav Zlaté Moravce - HC Flegmatici 2:3 (0:1 2:0 0:2) REPORT
9. 02.12.2018 o 19:00 Slažany - Vodostav Zlaté Moravce
8. 09.12.2018 o 15:30 Nitra Soldiers - Vodostav Zlaté Moravce
10. 15.12.2018 o 10:15 Angry Sheep - Vodostav Zlaté Moravce
11. 22.12.2018 o 17:15 HK Lapáš Penguins - Vodostav Zlaté Moravce