Výsledky » 1. liga ASHL

1. liga ASHL | 2. liga ASHL | 3. liga ASHL | Všetky
Sezóna
  • Všetko
  • Adler Nitra
  • Bíli Orli Trnava
  • Flegmatici
  • Letci Ludanice
  • Nitra Stars
  • Trogári
  • Vúje Piešťany

Všetko

Základná časť

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 14.09.2019 o 12:00 Adler Nitra - Trogári 6:4 (2:1 2:2 2:1) REPORT
1. 14.09.2019 o 13:45 Flegmatici - Nitra Stars 9:7 (3:2 1:2 5:3) REPORT
1. 14.09.2019 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Letci Ludanice 1:3 (0:1 0:2 1:0) REPORT
2. 28.09.2019 o 10:15 Nitra Stars - Letci Ludanice 4:1 (3:0 1:1 0:0) REPORT
2. 28.09.2019 o 12:00 Adler Nitra - Vúje Piešťany 5:6 (1:1 1:3 3:2) REPORT
2. 28.09.2019 o 13:45 Trogári - Flegmatici 4:3 0:2 2:0 2:1 REPORT
3. 05.10.2019 o 17:15 Letci Ludanice - Trogári 4:7 (1:1 3:3 0:3) REPORT
3. 06.10.2019 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Nitra Stars 3:2 (1:0 1:0 1:2) REPORT
3. 12.10.2019 o 17:15 Flegmatici - Vúje Piešťany 2:4 (1:1 1:1 0:2) REPORT
4. 19.10.2019 o 10:15 Letci Ludanice - Vúje Piešťany 2:5 (0:0 1:3 1:2) REPORT
4. 19.10.2019 o 12:00 Adler Nitra - Flegmatici 2:6 (0:1 1:2 1:3) REPORT
4. 19.10.2019 o 13:45 Bíli Orli Trnava - Trogári 4:2 (1:1 2:0 1:1) REPORT
5. 26.10.2019 o 15:30 Trogári - Nitra Stars 3:6 (0:2 0:0 3:4) REPORT
5. 27.10.2019 o 15:30 Adler Nitra - Letci Ludanice 5:4sn (1:2 3:1 0:1 - 1:0) REPORT
5. 27.10.2019 o 17:15 Vúje Piešťany - Bíli Orli Trnava 3:4 (2:1 1:0 0:2) REPORT
6. 09.11.2019 o 15:30 Vúje Piešťany - Nitra Stars 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) REPORT
6. 09.11.2019 o 17:15 Adler Nitra - Bíli Orli Trnava 7:5 1:1, 3:3, 3:1 REPORT
6. 10.11.2019 o 15:30 Flegmatici - Letci Ludanice 5:4 (2:3 1:1 2:0) REPORT
7. 16.11.2019 o 15:30 Trogári - Vúje Piešťany 5:0 (1:0 1:0 3:0) REPORT
7. 17.11.2019 o 15:30 Flegmatici - Bíli Orli Trnava 3:5 (0:2 2:1 1:2) REPORT
7. 24.11.2019 o 15:30 Adler Nitra - Nitra Stars 3:7 (1:2 1:4 1:1) REPORT
8. 07.12.2019 o 12:00 Adler Nitra - Trogári 5:2 (1:1 1:0 3:1) REPORT
8. 07.12.2019 o 17:15 Nitra Stars - Flegmatici 4:1 (1:1 2:0 1:0) REPORT
8. 08.12.2019 o 15:30 Letci Ludanice - Bíli Orli Trnava 3:6 (1:1 1:2 1:3) REPORT
9. 14.12.2019 o 10:15 Letci Ludanice - Nitra Stars 3:10 (0:5 1:3 2:2) REPORT
9. 14.12.2019 o 15:30 Trogári - Flegmatici 2:3sn (1:0 1:2 0:0 - 0:1) REPORT
11. 11.01.2020 o 15:30 Adler Nitra - Flegmatici 8:5 (3:1 2:2 3:2) REPORT
11. 11.01.2020 o 17:15 Trogári - Bíli Orli Trnava 6:2 (1:1 3:0 2:1) REPORT
11. 12.01.2020 o 15:30 Vúje Piešťany - Letci Ludanice 10:2 (1:1 5:1 4:0) REPORT
12. 18.01.2020 o 15:30 Vúje Piešťany - Bíli Orli Trnava 5:1 (2:1 2:0 1:0) REPORT
12. 25.01.2020 o 15:30 Adler Nitra - Letci Ludanice 3:2sn (0:0 0:0 2:2 - 1:0) REPORT
10. 26.01.2020 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Nitra Stars 4:5sn (2:0 1:1 1:4) REPORT
13. 01.02.2020 o 12:00 Nitra Stars - Vúje Piešťany 4:2 (2:2 0:0 2:0) REPORT
13. 01.02.2020 o 15:30 Adler Nitra - Bíli Orli Trnava 3:6 (1:1 1:3 1:2) REPORT
13. 02.02.2020 o 19:00 Letci Ludanice - Flegmatici 7:6 (3:1 1:2 3:3) REPORT
10. 09.02.2020 o 17:15 Vúje Piešťany - Flegmatici 8:3 (3:0 2:0 3:3) REPORT
10. 09.02.2020 o 19:00 Trogári - Letci Ludanice 7:6 (3:2, 1:3, 3:1) REPORT
14. 16.02.2020 o 15:30 Nitra Stars - Adler Nitra 3:1 (1:1 2:0 0:0) REPORT
9. 23.02.2020 o 19:00 Adler Nitra - Vúje Piešťany 0:5 kont REPORT
14. 23.02.2020 o 19:00 Bíli Orli Trnava - Flegmatici 7:6 (5:1 0:4 2:1) REPORT
12. 01.03.2020 o 19:00 Nitra Stars - Trogári 4:5sn (1:2 1:2 2:0)0:1 REPORT
14. 03.03.2020 o 20:30 Vúje Piešťany - Trogári 0:5 kont. REPORT

Play off - štvrťfinále

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 14.03.2020 o 12:00 Bíli Orli Trnava - Flegmatici
1. 14.03.2020 o 13:45 Trogári - Adler Nitra
2. 15.03.2020 o 10:15 Flegmatici - Bíli Orli Trnava
2. 15.03.2020 o 15:30 Adler Nitra - Trogári

Adler Nitra

Základná časť

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 14.09.2019 o 12:00 Adler Nitra - Trogári 6:4 (2:1 2:2 2:1) REPORT
2. 28.09.2019 o 12:00 Adler Nitra - Vúje Piešťany 5:6 (1:1 1:3 3:2) REPORT
4. 19.10.2019 o 12:00 Adler Nitra - Flegmatici 2:6 (0:1 1:2 1:3) REPORT
5. 27.10.2019 o 15:30 Adler Nitra - Letci Ludanice 5:4sn (1:2 3:1 0:1 - 1:0) REPORT
6. 09.11.2019 o 17:15 Adler Nitra - Bíli Orli Trnava 7:5 1:1, 3:3, 3:1 REPORT
7. 24.11.2019 o 15:30 Adler Nitra - Nitra Stars 3:7 (1:2 1:4 1:1) REPORT
8. 07.12.2019 o 12:00 Adler Nitra - Trogári 5:2 (1:1 1:0 3:1) REPORT
11. 11.01.2020 o 15:30 Adler Nitra - Flegmatici 8:5 (3:1 2:2 3:2) REPORT
12. 25.01.2020 o 15:30 Adler Nitra - Letci Ludanice 3:2sn (0:0 0:0 2:2 - 1:0) REPORT
13. 01.02.2020 o 15:30 Adler Nitra - Bíli Orli Trnava 3:6 (1:1 1:3 1:2) REPORT
14. 16.02.2020 o 15:30 Nitra Stars - Adler Nitra 3:1 (1:1 2:0 0:0) REPORT
9. 23.02.2020 o 19:00 Adler Nitra - Vúje Piešťany 0:5 kont REPORT

Play off - štvrťfinále

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 14.03.2020 o 13:45 Trogári - Adler Nitra
2. 15.03.2020 o 15:30 Adler Nitra - Trogári

Bíli Orli Trnava

Základná časť

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 14.09.2019 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Letci Ludanice 1:3 (0:1 0:2 1:0) REPORT
3. 06.10.2019 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Nitra Stars 3:2 (1:0 1:0 1:2) REPORT
4. 19.10.2019 o 13:45 Bíli Orli Trnava - Trogári 4:2 (1:1 2:0 1:1) REPORT
5. 27.10.2019 o 17:15 Vúje Piešťany - Bíli Orli Trnava 3:4 (2:1 1:0 0:2) REPORT
6. 09.11.2019 o 17:15 Adler Nitra - Bíli Orli Trnava 7:5 1:1, 3:3, 3:1 REPORT
7. 17.11.2019 o 15:30 Flegmatici - Bíli Orli Trnava 3:5 (0:2 2:1 1:2) REPORT
8. 08.12.2019 o 15:30 Letci Ludanice - Bíli Orli Trnava 3:6 (1:1 1:2 1:3) REPORT
11. 11.01.2020 o 17:15 Trogári - Bíli Orli Trnava 6:2 (1:1 3:0 2:1) REPORT
12. 18.01.2020 o 15:30 Vúje Piešťany - Bíli Orli Trnava 5:1 (2:1 2:0 1:0) REPORT
10. 26.01.2020 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Nitra Stars 4:5sn (2:0 1:1 1:4) REPORT
13. 01.02.2020 o 15:30 Adler Nitra - Bíli Orli Trnava 3:6 (1:1 1:3 1:2) REPORT
14. 23.02.2020 o 19:00 Bíli Orli Trnava - Flegmatici 7:6 (5:1 0:4 2:1) REPORT

Play off - štvrťfinále

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 14.03.2020 o 12:00 Bíli Orli Trnava - Flegmatici
2. 15.03.2020 o 10:15 Flegmatici - Bíli Orli Trnava

Flegmatici

Základná časť

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 14.09.2019 o 13:45 Flegmatici - Nitra Stars 9:7 (3:2 1:2 5:3) REPORT
2. 28.09.2019 o 13:45 Trogári - Flegmatici 4:3 0:2 2:0 2:1 REPORT
3. 12.10.2019 o 17:15 Flegmatici - Vúje Piešťany 2:4 (1:1 1:1 0:2) REPORT
4. 19.10.2019 o 12:00 Adler Nitra - Flegmatici 2:6 (0:1 1:2 1:3) REPORT
6. 10.11.2019 o 15:30 Flegmatici - Letci Ludanice 5:4 (2:3 1:1 2:0) REPORT
7. 17.11.2019 o 15:30 Flegmatici - Bíli Orli Trnava 3:5 (0:2 2:1 1:2) REPORT
8. 07.12.2019 o 17:15 Nitra Stars - Flegmatici 4:1 (1:1 2:0 1:0) REPORT
9. 14.12.2019 o 15:30 Trogári - Flegmatici 2:3sn (1:0 1:2 0:0 - 0:1) REPORT
11. 11.01.2020 o 15:30 Adler Nitra - Flegmatici 8:5 (3:1 2:2 3:2) REPORT
13. 02.02.2020 o 19:00 Letci Ludanice - Flegmatici 7:6 (3:1 1:2 3:3) REPORT
10. 09.02.2020 o 17:15 Vúje Piešťany - Flegmatici 8:3 (3:0 2:0 3:3) REPORT
14. 23.02.2020 o 19:00 Bíli Orli Trnava - Flegmatici 7:6 (5:1 0:4 2:1) REPORT

Play off - štvrťfinále

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 14.03.2020 o 12:00 Bíli Orli Trnava - Flegmatici
2. 15.03.2020 o 10:15 Flegmatici - Bíli Orli Trnava

Letci Ludanice

Základná časť

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 14.09.2019 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Letci Ludanice 1:3 (0:1 0:2 1:0) REPORT
2. 28.09.2019 o 10:15 Nitra Stars - Letci Ludanice 4:1 (3:0 1:1 0:0) REPORT
3. 05.10.2019 o 17:15 Letci Ludanice - Trogári 4:7 (1:1 3:3 0:3) REPORT
4. 19.10.2019 o 10:15 Letci Ludanice - Vúje Piešťany 2:5 (0:0 1:3 1:2) REPORT
5. 27.10.2019 o 15:30 Adler Nitra - Letci Ludanice 5:4sn (1:2 3:1 0:1 - 1:0) REPORT
6. 10.11.2019 o 15:30 Flegmatici - Letci Ludanice 5:4 (2:3 1:1 2:0) REPORT
8. 08.12.2019 o 15:30 Letci Ludanice - Bíli Orli Trnava 3:6 (1:1 1:2 1:3) REPORT
9. 14.12.2019 o 10:15 Letci Ludanice - Nitra Stars 3:10 (0:5 1:3 2:2) REPORT
11. 12.01.2020 o 15:30 Vúje Piešťany - Letci Ludanice 10:2 (1:1 5:1 4:0) REPORT
12. 25.01.2020 o 15:30 Adler Nitra - Letci Ludanice 3:2sn (0:0 0:0 2:2 - 1:0) REPORT
13. 02.02.2020 o 19:00 Letci Ludanice - Flegmatici 7:6 (3:1 1:2 3:3) REPORT
10. 09.02.2020 o 19:00 Trogári - Letci Ludanice 7:6 (3:2, 1:3, 3:1) REPORT

Nitra Stars

Základná časť

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 14.09.2019 o 13:45 Flegmatici - Nitra Stars 9:7 (3:2 1:2 5:3) REPORT
2. 28.09.2019 o 10:15 Nitra Stars - Letci Ludanice 4:1 (3:0 1:1 0:0) REPORT
3. 06.10.2019 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Nitra Stars 3:2 (1:0 1:0 1:2) REPORT
5. 26.10.2019 o 15:30 Trogári - Nitra Stars 3:6 (0:2 0:0 3:4) REPORT
6. 09.11.2019 o 15:30 Vúje Piešťany - Nitra Stars 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) REPORT
7. 24.11.2019 o 15:30 Adler Nitra - Nitra Stars 3:7 (1:2 1:4 1:1) REPORT
8. 07.12.2019 o 17:15 Nitra Stars - Flegmatici 4:1 (1:1 2:0 1:0) REPORT
9. 14.12.2019 o 10:15 Letci Ludanice - Nitra Stars 3:10 (0:5 1:3 2:2) REPORT
10. 26.01.2020 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Nitra Stars 4:5sn (2:0 1:1 1:4) REPORT
13. 01.02.2020 o 12:00 Nitra Stars - Vúje Piešťany 4:2 (2:2 0:0 2:0) REPORT
14. 16.02.2020 o 15:30 Nitra Stars - Adler Nitra 3:1 (1:1 2:0 0:0) REPORT
12. 01.03.2020 o 19:00 Nitra Stars - Trogári 4:5sn (1:2 1:2 2:0)0:1 REPORT

Trogári

Základná časť

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 14.09.2019 o 12:00 Adler Nitra - Trogári 6:4 (2:1 2:2 2:1) REPORT
2. 28.09.2019 o 13:45 Trogári - Flegmatici 4:3 0:2 2:0 2:1 REPORT
3. 05.10.2019 o 17:15 Letci Ludanice - Trogári 4:7 (1:1 3:3 0:3) REPORT
4. 19.10.2019 o 13:45 Bíli Orli Trnava - Trogári 4:2 (1:1 2:0 1:1) REPORT
5. 26.10.2019 o 15:30 Trogári - Nitra Stars 3:6 (0:2 0:0 3:4) REPORT
7. 16.11.2019 o 15:30 Trogári - Vúje Piešťany 5:0 (1:0 1:0 3:0) REPORT
8. 07.12.2019 o 12:00 Adler Nitra - Trogári 5:2 (1:1 1:0 3:1) REPORT
9. 14.12.2019 o 15:30 Trogári - Flegmatici 2:3sn (1:0 1:2 0:0 - 0:1) REPORT
11. 11.01.2020 o 17:15 Trogári - Bíli Orli Trnava 6:2 (1:1 3:0 2:1) REPORT
10. 09.02.2020 o 19:00 Trogári - Letci Ludanice 7:6 (3:2, 1:3, 3:1) REPORT
12. 01.03.2020 o 19:00 Nitra Stars - Trogári 4:5sn (1:2 1:2 2:0)0:1 REPORT
14. 03.03.2020 o 20:30 Vúje Piešťany - Trogári 0:5 kont. REPORT

Play off - štvrťfinále

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 14.03.2020 o 13:45 Trogári - Adler Nitra
2. 15.03.2020 o 15:30 Adler Nitra - Trogári

Vúje Piešťany

Základná časť

K. DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
2. 28.09.2019 o 12:00 Adler Nitra - Vúje Piešťany 5:6 (1:1 1:3 3:2) REPORT
3. 12.10.2019 o 17:15 Flegmatici - Vúje Piešťany 2:4 (1:1 1:1 0:2) REPORT
4. 19.10.2019 o 10:15 Letci Ludanice - Vúje Piešťany 2:5 (0:0 1:3 1:2) REPORT
5. 27.10.2019 o 17:15 Vúje Piešťany - Bíli Orli Trnava 3:4 (2:1 1:0 0:2) REPORT
6. 09.11.2019 o 15:30 Vúje Piešťany - Nitra Stars 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) REPORT
7. 16.11.2019 o 15:30 Trogári - Vúje Piešťany 5:0 (1:0 1:0 3:0) REPORT
11. 12.01.2020 o 15:30 Vúje Piešťany - Letci Ludanice 10:2 (1:1 5:1 4:0) REPORT
12. 18.01.2020 o 15:30 Vúje Piešťany - Bíli Orli Trnava 5:1 (2:1 2:0 1:0) REPORT
13. 01.02.2020 o 12:00 Nitra Stars - Vúje Piešťany 4:2 (2:2 0:0 2:0) REPORT
10. 09.02.2020 o 17:15 Vúje Piešťany - Flegmatici 8:3 (3:0 2:0 3:3) REPORT
9. 23.02.2020 o 19:00 Adler Nitra - Vúje Piešťany 0:5 kont REPORT
14. 03.03.2020 o 20:30 Vúje Piešťany - Trogári 0:5 kont. REPORT