Výsledky » Všetky ligy

1. liga ASHL | 2. liga ASHL | 3. liga ASHL | Všetky
Sezóna
  • Všetko
  • Adler Nitra
  • Angry Sheep
  • Bíli Orli Trnava
  • Flegmatici
  • HC Flegmatici
  • HC RB Golden Taxi
  • HC Trogári
  • HK Lapáš Penguins
  • Jastrabi Nitra
  • Krídla Sovietov
  • Lehota Oilers
  • Letci Ludanice
  • Metanolik Zlaté Moravce
  • NA-ŠA Zborná
  • Nitra Soldiers
  • Nitra Stars
  • TJ Družstevník Starý Tekov
  • Trogári
  • Vikings
  • Vúje Piešťany
  • Zbesilé Hyeny
  • Zlaté Moravce

Všetko

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 07.09.2019 o 10:15 HK Lapáš Penguins - Zlaté Moravce 4:9 (3:0 0:3 1:6) REPORT
1. 2 07.09.2019 o 12:00 Angry Sheep - HC RB Golden Taxi 5:3 (2:1 1:0 2:2) REPORT
1. 2 07.09.2019 o 13:45 Metanolik Zlaté Moravce - HC Flegmatici 0:1 (0:0 0:1 0:0) REPORT
1. 2 07.09.2019 o 15:30 Vikings - Lehota Oilers 9:6 (2:1 4:3 3:2) REPORT
2. 2 14.09.2019 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - HK Lapáš Penguins 7:10 (3:4 3:3 1:3) REPORT
1. 1 14.09.2019 o 12:00 Adler Nitra - Trogári 6:4 (2:1 2:2 2:1) REPORT
1. 1 14.09.2019 o 13:45 Flegmatici - Nitra Stars 9:7 (3:2 1:2 5:3) REPORT
1. 1 14.09.2019 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Letci Ludanice 1:3 (0:1 0:2 1:0) REPORT
2. 2 14.09.2019 o 17:15 Vikings - Zlaté Moravce 4:9 (1:4 0:4 3:1) REPORT
2. 2 15.09.2019 o 15:30 HC Flegmatici - Lehota Oilers 2:7 (1:3 1:2 0:2) REPORT
2. 2 15.09.2019 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - HC RB Golden Taxi 7:3 (3:1 2:1 2:1) REPORT
3. 2 21.09.2019 o 10:15 Angry Sheep - Metanolik Zlaté Moravce 9:3 (3:0 3:2 3:1) REPORT
3. 2 21.09.2019 o 12:00 HC Flegmatici - Zlaté Moravce 0:6 (0:3 0:0 0:3) REPORT
3. 2 21.09.2019 o 13:45 Lehota Oilers - HC RB Golden Taxi 0:5 (0:2 0:1 0:2) REPORT
1. 3 21.09.2019 o 17:15 Krídla Sovietov - Jastrabi Nitra 5:2 (1:0 3:2 1:0) REPORT
1. 3 22.09.2019 o 15:30 HC Trogári - Nitra Soldiers 2:1 (0:1 2:0 0:0) REPORT
1. 3 22.09.2019 o 17:15 Zbesilé Hyeny - NA-ŠA Zborná 4:8 (2:4 1:1 1:3) REPORT
3. 2 22.09.2019 o 19:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Vikings 2:10 (1:3 0:4 1:3) REPORT
2. 1 28.09.2019 o 10:15 Nitra Stars - Letci Ludanice 4:1 (3:0 1:1 0:0) REPORT
2. 1 28.09.2019 o 12:00 Adler Nitra - Vúje Piešťany 5:6 (1:1 1:3 3:2) REPORT
2. 1 28.09.2019 o 13:45 Trogári - Flegmatici 4:3 0:2 2:0 2:1 REPORT
2. 3 28.09.2019 o 15:30 Krídla Sovietov - Nitra Soldiers 12:6 (3:2 8:1 1:3) REPORT
2. 3 28.09.2019 o 17:15 Jastrabi Nitra - NA-ŠA Zborná 2:3 (1:3 1:0 0:0) REPORT
2. 3 29.09.2019 o 15:30 HC Trogári - Zbesilé Hyeny 6:9 (1:5 0:2 5:2) REPORT
4. 2 05.10.2019 o 10:15 HC Flegmatici - TJ Družstevník Starý Tekov 1:4 (0:1 0:2 1:1) REPORT
4. 2 05.10.2019 o 12:00 Angry Sheep - Lehota Oilers 4:5 (2:2 2:1 0:2) REPORT
4. 2 05.10.2019 o 13:45 Zlaté Moravce - HC RB Golden Taxi 9:1 (4:1 4:0 1:0) REPORT
4. 2 05.10.2019 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Vikings 3:2sn (0:1 0:1 2:0) 1:0 REPORT
3. 1 05.10.2019 o 17:15 Letci Ludanice - Trogári 4:7 (1:1 3:3 0:3) REPORT
3. 1 06.10.2019 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Nitra Stars 3:2 (1:0 1:0 1:2) REPORT
3. 3 06.10.2019 o 17:15 Jastrabi Nitra - HC Trogári 4:0 (1:0 2:0 1:0) REPORT
3. 3 12.10.2019 o 10:15 Krídla Sovietov - NA-ŠA Zborná 6:4 (0:2 3:1 3:1) REPORT
5. 2 12.10.2019 o 12:00 Zlaté Moravce - Angry Sheep 3:5 (0:2 2:1 1:2) REPORT
3. 3 12.10.2019 o 13:45 Nitra Soldiers - Zbesilé Hyeny 4:1 (1:0 2:0 1:1) REPORT
5. 2 12.10.2019 o 15:30 HK Lapáš Penguins - HC Flegmatici 2:6 (1:1 0:3 126) REPORT
3. 1 12.10.2019 o 17:15 Flegmatici - Vúje Piešťany 2:4 (1:1 1:1 0:2) REPORT
5. 2 13.10.2019 o 15:30 HC RB Golden Taxi - TJ Družstevník Starý Tekov 6:3 (2:0 1:1 3:2) REPORT
5. 2 13.10.2019 o 17:15 Lehota Oilers - Metanolik Zlaté Moravce 4:2 (0:1 2:0 2:1) REPORT
4. 1 19.10.2019 o 10:15 Letci Ludanice - Vúje Piešťany 2:5 (0:0 1:3 1:2) REPORT
4. 1 19.10.2019 o 12:00 Adler Nitra - Flegmatici 2:6 (0:1 1:2 1:3) REPORT
4. 1 19.10.2019 o 13:45 Bíli Orli Trnava - Trogári 4:2 (1:1 2:0 1:1) REPORT
4. 3 19.10.2019 o 15:30 Jastrabi Nitra - Nitra Soldiers 2:7 (2:1 0:3 0:3) REPORT
4. 3 20.10.2019 o 15:30 Krídla Sovietov - Zbesilé Hyeny 7:3 (0:0 2:2 5:1) REPORT
6. 2 26.10.2019 o 12:00 HK Lapáš Penguins - HC RB Golden Taxi 1:5 (0:3, 1:1, 0:1) REPORT
6. 2 26.10.2019 o 13:45 Zlaté Moravce - Metanolik Zlaté Moravce 8:2 (3:1, 3:1, 2:0) REPORT
5. 1 26.10.2019 o 15:30 Trogári - Nitra Stars 3:6 (0:2 0:0 3:4) REPORT
6. 2 26.10.2019 o 17:15 HC Flegmatici - Vikings 3:2 (2:1 1:0 0:1) REPORT
5. 1 27.10.2019 o 15:30 Adler Nitra - Letci Ludanice 5:4sn (1:2 3:1 0:1 - 1:0) REPORT
5. 1 27.10.2019 o 17:15 Vúje Piešťany - Bíli Orli Trnava 3:4 (2:1 1:0 0:2) REPORT
4. 3 27.10.2019 o 19:00 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 5:7 (2:2 0:2 3:3) REPORT
7. 2 02.11.2019 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Metanolik Zlaté Moravce 4:5 (1:2 3:1 0:2) REPORT
5. 3 02.11.2019 o 12:00 HC Trogári - Krídla Sovietov 5:18 (3:4 0:8 2:6) REPORT
5. 3 02.11.2019 o 13:45 Jastrabi Nitra - Zbesilé Hyeny 8:2 (4:1 1:1 3:0) REPORT
5. 3 02.11.2019 o 15:30 NA-ŠA Zborná - Nitra Soldiers 1:12 (1:3 0:7 0:2) REPORT
7. 2 02.11.2019 o 17:15 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins 3:4sn (0:0 3:0 0:3 - 0:1) REPORT
7. 2 03.11.2019 o 15:30 Vikings - HC RB Golden Taxi 4:5sn (3:3 1:1 0:0 - 0:1) REPORT
7. 2 03.11.2019 o 17:15 Lehota Oilers - Zlaté Moravce 6:9 (1:1 1:6 4:2) REPORT
6. 3 09.11.2019 o 10:15 Jastrabi Nitra - Krídla Sovietov 7:1 (2:0 1:1 4:0) REPORT
6. 3 09.11.2019 o 12:00 HC Trogári - Nitra Soldiers 0:6 (0:2 0:3 0:1) REPORT
6. 3 09.11.2019 o 13:45 NA-ŠA Zborná - Zbesilé Hyeny 1:6 (1:2 0:2 0:2) REPORT
6. 1 09.11.2019 o 15:30 Vúje Piešťany - Nitra Stars 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) REPORT
6. 1 09.11.2019 o 17:15 Adler Nitra - Bíli Orli Trnava 7:5 1:1, 3:3, 3:1 REPORT
6. 1 10.11.2019 o 15:30 Flegmatici - Letci Ludanice 5:4 (2:3 1:1 2:0) REPORT
6. 2 10.11.2019 o 17:15 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 13:1 (6:0 2:1 5:0) REPORT
8. 2 16.11.2019 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 2:5 (0:3 1:1 1:1) REPORT
8. 2 16.11.2019 o 12:00 HK Lapáš Penguins - Metanolik Zlaté Moravce 2:5 (0:2 1:1 1:2) REPORT
8. 2 16.11.2019 o 13:45 HC RB Golden Taxi - HC Flegmatici 7:4 (2:2 3:1 2:1) REPORT
7. 1 16.11.2019 o 15:30 Trogári - Vúje Piešťany 5:0 (1:0 1:0 3:0) REPORT
8. 2 16.11.2019 o 17:15 Angry Sheep - Vikings 3:4 (1:1 0:2 2:1) REPORT
7. 1 17.11.2019 o 15:30 Flegmatici - Bíli Orli Trnava 3:5 (0:2 2:1 1:2) REPORT
9. 2 23.11.2019 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Zlaté Moravce 3:6 (0:0,2:2,1:4) REPORT
9. 2 23.11.2019 o 12:00 Lehota Oilers - HK Lapáš Penguins 7:3 (1:1,4:0,2:2) REPORT
9. 2 23.11.2019 o 13:45 Angry Sheep - HC Flegmatici 7:4 (1:1,2:3,4:0) REPORT
7. 3 23.11.2019 o 15:30 Jastrabi Nitra - NA-ŠA Zborná 3:1 (1:1 2:0 0:0) REPORT
7. 3 23.11.2019 o 17:15 HC Trogári - Zbesilé Hyeny 10:2 (3:0 6:0 1:0) REPORT
7. 1 24.11.2019 o 15:30 Adler Nitra - Nitra Stars 3:7 (1:2 1:4 1:1) REPORT
7. 3 24.11.2019 o 17:15 Nitra Soldiers - Krídla Sovietov 5:8 (2:4 2:1 1:3) REPORT
9. 2 24.11.2019 o 19:00 Vikings - Metanolik Zlaté Moravce 3:4 (2:0 0:0 1:4) REPORT
8. 3 01.12.2019 o 15:30 Krídla Sovietov - NA-ŠA Zborná 5:6 (1:4 2:1 2:1) REPORT
8. 3 01.12.2019 o 17:15 HC Trogári - Jastrabi Nitra 2:5 (0:3, 1:1, 1:1) REPORT
8. 3 01.12.2019 o 19:00 Zbesilé Hyeny - Nitra Soldiers 0:5 (0:0 0:5 0:0) REPORT
9. 3 07.12.2019 o 10:15 Jastrabi Nitra - Nitra Soldiers 0:4 (0:4 0:0 0:0) REPORT
8. 1 07.12.2019 o 12:00 Adler Nitra - Trogári 5:2 (1:1 1:0 3:1) REPORT
9. 3 07.12.2019 o 13:45 Zbesilé Hyeny - Krídla Sovietov 3:14 (1:6 1:4 1:4) REPORT
8. 1 07.12.2019 o 17:15 Nitra Stars - Flegmatici 4:1 (1:1 2:0 1:0) REPORT
8. 1 08.12.2019 o 15:30 Letci Ludanice - Bíli Orli Trnava 3:6 (1:1 1:2 1:3) REPORT
9. 3 08.12.2019 o 17:15 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 4:8 (0:3 1:3 3:2) REPORT
9. 1 14.12.2019 o 10:15 Letci Ludanice - Nitra Stars 3:10 (0:5 1:3 2:2) REPORT
10. 2 14.12.2019 o 12:00 Angry Sheep - HC RB Golden Taxi 3:2sn (0:0 1:1 1:1 - 1:0) REPORT
10. 2 14.12.2019 o 13:45 HC Flegmatici - Metanolik Zlaté Moravce 6:3 (1:1 4:1 1:1) REPORT
9. 1 14.12.2019 o 15:30 Trogári - Flegmatici 2:3sn (1:0 1:2 0:0 - 0:1) REPORT
10. 2 15.12.2019 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Zlaté Moravce 6:5 (0:1 3:1 3:3) REPORT
10. 2 15.12.2019 o 17:15 Vikings - Lehota Oilers 3:8 (2:1 0:2 1:5) REPORT
10. 3 21.12.2019 o 10:15 HC Trogári - Krídla Sovietov 3:7 (1:1, 0:3, 2:3) REPORT
10. 3 21.12.2019 o 12:00 Zbesilé Hyeny - Jastrabi Nitra 4:5sn (1:2 1:1 2:1 - 0:1) REPORT
10. 3 21.12.2019 o 13:45 NA-ŠA Zborná - Nitra Soldiers 1:4 (0:1 0:0 1:3) REPORT
11. 2 21.12.2019 o 15:30 Lehota Oilers - HC Flegmatici 3:4 (2:2 0:1 1:1) REPORT
11. 2 21.12.2019 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - HC RB Golden Taxi 3:7 (0:1 2:4 1:2) REPORT
11. 2 22.12.2019 o 15:30 Zlaté Moravce - Vikings 3:4 (0:1 1:2 2:1) REPORT
11. 2 22.12.2019 o 17:15 HK Lapáš Penguins - TJ Družstevník Starý Tekov 2:1 (0:1 0:0 2:0) REPORT
11. 3 05.01.2020 o 19:00 Zbesilé Hyeny - NA-ŠA Zborná 4:12 (1:3 1:3 2:6) REPORT
11. 3 11.01.2020 o 12:00 Krídla Sovietov - Jastrabi Nitra 7:0 (2:0 3:0 2:0) REPORT
11. 3 11.01.2020 o 13:45 HC Trogári - Nitra Soldiers 0:5 kont REPORT
11. 1 11.01.2020 o 15:30 Adler Nitra - Flegmatici 8:5 (3:1 2:2 3:2) REPORT
11. 1 11.01.2020 o 17:15 Trogári - Bíli Orli Trnava 6:2 (1:1 3:0 2:1) REPORT
11. 1 12.01.2020 o 15:30 Vúje Piešťany - Letci Ludanice 10:2 (1:1 5:1 4:0) REPORT
15. 2 12.01.2020 o 17:15 HK Lapáš Penguins - HC RB Golden Taxi 4:6 (1:2 1:2 2:2) REPORT
12. 2 18.01.2020 o 10:15 HC RB Golden Taxi - Lehota Oilers 3:4 (0:2 3:2 0:0) REPORT
12. 2 18.01.2020 o 12:00 HC Flegmatici - Zlaté Moravce 6:5sn (3:0 2:2 0:3 - 1:0) REPORT
12. 2 18.01.2020 o 13:45 Angry Sheep - Metanolik Zlaté Moravce 6:4 (3:2 1:1 2:1) REPORT
12. 1 18.01.2020 o 15:30 Vúje Piešťany - Bíli Orli Trnava 5:1 (2:1 2:0 1:0) REPORT
12. 3 18.01.2020 o 17:15 Krídla Sovietov - Nitra Soldiers 3:4sn (2:1 0:1 1:1) 0:1 REPORT
12. 2 19.01.2020 o 17:15 Vikings - TJ Družstevník Starý Tekov 10:6 (4:2 3:4 3:0) REPORT
13. 2 25.01.2020 o 10:15 HK Lapáš Penguins - Vikings 3:4 (1:1 1:3 1:0) REPORT
13. 2 25.01.2020 o 12:00 HC RB Golden Taxi - Zlaté Moravce 5:6 (0:2 3:3 2:1) REPORT
13. 2 25.01.2020 o 13:45 Angry Sheep - Lehota Oilers 5:2 (2:0 2:2 1:0) REPORT
12. 1 25.01.2020 o 15:30 Adler Nitra - Letci Ludanice 3:2sn (0:0 0:0 2:2 - 1:0) REPORT
12. 3 25.01.2020 o 17:15 Zbesilé Hyeny - HC Trogári 8:3 (4:1 2:1 2:1) REPORT
10. 1 26.01.2020 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Nitra Stars 4:5sn (2:0 1:1 1:4) REPORT
13. 2 26.01.2020 o 17:15 HC Flegmatici - TJ Družstevník Starý Tekov 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) REPORT
12. 3 26.01.2020 o 19:00 NA-ŠA Zborná - Jastrabi Nitra 2:6 (0:1 0:2 2:3) REPORT
14. 2 01.02.2020 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - HC RB Golden Taxi 2:7 (0:3 0:3 2:1) REPORT
13. 1 01.02.2020 o 12:00 Nitra Stars - Vúje Piešťany 4:2 (2:2 0:0 2:0) REPORT
13. 1 01.02.2020 o 15:30 Adler Nitra - Bíli Orli Trnava 3:6 (1:1 1:3 1:2) REPORT
14. 2 01.02.2020 o 17:15 Angry Sheep - Zlaté Moravce 2:4 (1:2 1:2 0:0) REPORT
15. 2 02.02.2020 o 15:30 Vikings - HC Flegmatici 6:3 (2:0 1:1 3:2) REPORT
14. 2 02.02.2020 o 17:15 Lehota Oilers - Metanolik Zlaté Moravce 5:7 (2:3 1:1 2:3) REPORT
13. 1 02.02.2020 o 19:00 Letci Ludanice - Flegmatici 7:6 (3:1 1:2 3:3) REPORT
13. 3 08.02.2020 o 10:15 HC Trogári - Jastrabi Nitra 2:5 (0:0 0:2 2:3) REPORT
13. 3 08.02.2020 o 12:00 NA-ŠA Zborná - Krídla Sovietov 4:5sn (3:4 1:0 0:0 - 0:1) REPORT
13. 3 08.02.2020 o 13:45 Zbesilé Hyeny - Nitra Soldiers 3:4 (1:1 0:1 2:2) REPORT
15. 2 08.02.2020 o 15:30 Metanolik Zlaté Moravce - Zlaté Moravce 2:6 (1:1 0:3 1:2) REPORT
14. 2 08.02.2020 o 17:15 HC Flegmatici - HK Lapáš Penguins 7:3 (1:2 2:1 4:0) REPORT
15. 2 09.02.2020 o 15:30 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 4:2 (1:1 2:1 1:0) REPORT
10. 1 09.02.2020 o 17:15 Vúje Piešťany - Flegmatici 8:3 (3:0 2:0 3:3) REPORT
10. 1 09.02.2020 o 19:00 Trogári - Letci Ludanice 7:6 (3:2, 1:3, 3:1) REPORT
16. 2 15.02.2020 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Metanolik Zlaté Moravce 3:6 (0:2 1:1 2:3) REPORT
16. 2 15.02.2020 o 12:00 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins 10:3 (5:0 2:2 3:1) REPORT
16. 2 15.02.2020 o 13:45 Zlaté Moravce - Lehota Oilers 19:4 (8:0 7:3 4:1) REPORT
16. 2 15.02.2020 o 15:30 HC RB Golden Taxi - Vikings 4:3 (1:2 2:0 1:1) REPORT
14. 1 16.02.2020 o 15:30 Nitra Stars - Adler Nitra 3:1 (1:1 2:0 0:0) REPORT
17. 2 22.02.2020 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 2:7 (0:3 0:2 2:2) REPORT
17. 2 22.02.2020 o 12:00 Metanolik Zlaté Moravce - HK Lapáš Penguins 8:2 (1:1 2:0 5:1) REPORT
17. 2 22.02.2020 o 13:45 HC RB Golden Taxi - HC Flegmatici 8:3 (3:1 2:1 3:1) REPORT
14. 3 22.02.2020 o 15:30 Zbesilé Hyeny - Krídla Sovietov 3:6 (0:3 3:0 0:3) REPORT
14. 3 22.02.2020 o 17:15 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 0:5 (kont.) REPORT
17. 2 23.02.2020 o 15:30 Angry Sheep - Vikings 6:2 (3:2 2:0 1:0) REPORT
14. 3 23.02.2020 o 17:15 Jastrabi Nitra - Nitra Soldiers 4:5 (1:3 2:1 1:1) REPORT
9. 1 23.02.2020 o 19:00 Adler Nitra - Vúje Piešťany 0:5 kont REPORT
14. 1 23.02.2020 o 19:00 Bíli Orli Trnava - Flegmatici 7:6 (5:1 0:4 2:1) REPORT
15. 3 29.02.2020 o 10:15 Jastrabi Nitra - Zbesilé Hyeny 1:5 (0:2 1:1 0:2) REPORT
15. 3 29.02.2020 o 12:00 Nitra Soldiers - NA-ŠA Zborná 0:4 (0:2 0:2 0:2) REPORT
15. 3 29.02.2020 o 13:45 Krídla Sovietov - HC Trogári 5:6 (1:0 3:2 1:4) REPORT
18. 2 29.02.2020 o 15:30 Angry Sheep - HC Flegmatici 5:4sn (1:2, 0:1, 1:2- 1:0) REPORT
18. 2 29.02.2020 o 17:15 HK Lapáš Penguins - Lehota Oilers 7:8 (4:2 2:3 1:3) REPORT
18. 2 01.03.2020 o 15:30 Vikings - Metanolik Zlaté Moravce 13:2 (5:1 2:1 6:0) REPORT
18. 2 01.03.2020 o 17:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Zlaté Moravce 2:6 (0:2 2:2 0:2) REPORT
12. 1 01.03.2020 o 19:00 Nitra Stars - Trogári 4:5sn (1:2 1:2 2:0)0:1 REPORT
14. 1 03.03.2020 o 20:30 Vúje Piešťany - Trogári 0:5 kont. REPORT

Play off - štvrťfinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 1 14.03.2020 o 12:00 Bíli Orli Trnava - Flegmatici
1. 1 14.03.2020 o 13:45 Trogári - Adler Nitra
1. 2 14.03.2020 o 15:30 HC RB Golden Taxi - HC Flegmatici
1. 2 14.03.2020 o 17:15 Lehota Oilers - Vikings
2. 1 15.03.2020 o 10:15 Flegmatici - Bíli Orli Trnava
2. 1 15.03.2020 o 15:30 Adler Nitra - Trogári
2. 2 15.03.2020 o 17:15 HC Flegmatici - HC RB Golden Taxi
2. 2 15.03.2020 o 19:00 Vikings - Lehota Oilers

Play off - semifinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 3 21.03.2020 o 12:00 Krídla Sovietov - Jastrabi Nitra
1. 3 21.03.2020 o 13:45 Nitra Soldiers - NA-ŠA Zborná
2. 3 22.03.2020 o 10:15 Jastrabi Nitra - Krídla Sovietov
2. 3 22.03.2020 o 15:30 NA-ŠA Zborná - Nitra Soldiers

Adler Nitra

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 1 14.09.2019 o 12:00 Adler Nitra - Trogári 6:4 (2:1 2:2 2:1) REPORT
2. 1 28.09.2019 o 12:00 Adler Nitra - Vúje Piešťany 5:6 (1:1 1:3 3:2) REPORT
4. 1 19.10.2019 o 12:00 Adler Nitra - Flegmatici 2:6 (0:1 1:2 1:3) REPORT
5. 1 27.10.2019 o 15:30 Adler Nitra - Letci Ludanice 5:4sn (1:2 3:1 0:1 - 1:0) REPORT
6. 1 09.11.2019 o 17:15 Adler Nitra - Bíli Orli Trnava 7:5 1:1, 3:3, 3:1 REPORT
7. 1 24.11.2019 o 15:30 Adler Nitra - Nitra Stars 3:7 (1:2 1:4 1:1) REPORT
8. 1 07.12.2019 o 12:00 Adler Nitra - Trogári 5:2 (1:1 1:0 3:1) REPORT
11. 1 11.01.2020 o 15:30 Adler Nitra - Flegmatici 8:5 (3:1 2:2 3:2) REPORT
12. 1 25.01.2020 o 15:30 Adler Nitra - Letci Ludanice 3:2sn (0:0 0:0 2:2 - 1:0) REPORT
13. 1 01.02.2020 o 15:30 Adler Nitra - Bíli Orli Trnava 3:6 (1:1 1:3 1:2) REPORT
14. 1 16.02.2020 o 15:30 Nitra Stars - Adler Nitra 3:1 (1:1 2:0 0:0) REPORT
9. 1 23.02.2020 o 19:00 Adler Nitra - Vúje Piešťany 0:5 kont REPORT

Play off - štvrťfinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 1 14.03.2020 o 13:45 Trogári - Adler Nitra
2. 1 15.03.2020 o 15:30 Adler Nitra - Trogári

Angry Sheep

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 07.09.2019 o 12:00 Angry Sheep - HC RB Golden Taxi 5:3 (2:1 1:0 2:2) REPORT
3. 2 21.09.2019 o 10:15 Angry Sheep - Metanolik Zlaté Moravce 9:3 (3:0 3:2 3:1) REPORT
4. 2 05.10.2019 o 12:00 Angry Sheep - Lehota Oilers 4:5 (2:2 2:1 0:2) REPORT
5. 2 12.10.2019 o 12:00 Zlaté Moravce - Angry Sheep 3:5 (0:2 2:1 1:2) REPORT
7. 2 02.11.2019 o 17:15 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins 3:4sn (0:0 3:0 0:3 - 0:1) REPORT
6. 2 10.11.2019 o 17:15 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 13:1 (6:0 2:1 5:0) REPORT
8. 2 16.11.2019 o 17:15 Angry Sheep - Vikings 3:4 (1:1 0:2 2:1) REPORT
9. 2 23.11.2019 o 13:45 Angry Sheep - HC Flegmatici 7:4 (1:1,2:3,4:0) REPORT
10. 2 14.12.2019 o 12:00 Angry Sheep - HC RB Golden Taxi 3:2sn (0:0 1:1 1:1 - 1:0) REPORT
12. 2 18.01.2020 o 13:45 Angry Sheep - Metanolik Zlaté Moravce 6:4 (3:2 1:1 2:1) REPORT
13. 2 25.01.2020 o 13:45 Angry Sheep - Lehota Oilers 5:2 (2:0 2:2 1:0) REPORT
14. 2 01.02.2020 o 17:15 Angry Sheep - Zlaté Moravce 2:4 (1:2 1:2 0:0) REPORT
15. 2 09.02.2020 o 15:30 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 4:2 (1:1 2:1 1:0) REPORT
16. 2 15.02.2020 o 12:00 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins 10:3 (5:0 2:2 3:1) REPORT
17. 2 23.02.2020 o 15:30 Angry Sheep - Vikings 6:2 (3:2 2:0 1:0) REPORT
18. 2 29.02.2020 o 15:30 Angry Sheep - HC Flegmatici 5:4sn (1:2, 0:1, 1:2- 1:0) REPORT

Bíli Orli Trnava

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 1 14.09.2019 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Letci Ludanice 1:3 (0:1 0:2 1:0) REPORT
3. 1 06.10.2019 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Nitra Stars 3:2 (1:0 1:0 1:2) REPORT
4. 1 19.10.2019 o 13:45 Bíli Orli Trnava - Trogári 4:2 (1:1 2:0 1:1) REPORT
5. 1 27.10.2019 o 17:15 Vúje Piešťany - Bíli Orli Trnava 3:4 (2:1 1:0 0:2) REPORT
6. 1 09.11.2019 o 17:15 Adler Nitra - Bíli Orli Trnava 7:5 1:1, 3:3, 3:1 REPORT
7. 1 17.11.2019 o 15:30 Flegmatici - Bíli Orli Trnava 3:5 (0:2 2:1 1:2) REPORT
8. 1 08.12.2019 o 15:30 Letci Ludanice - Bíli Orli Trnava 3:6 (1:1 1:2 1:3) REPORT
11. 1 11.01.2020 o 17:15 Trogári - Bíli Orli Trnava 6:2 (1:1 3:0 2:1) REPORT
12. 1 18.01.2020 o 15:30 Vúje Piešťany - Bíli Orli Trnava 5:1 (2:1 2:0 1:0) REPORT
10. 1 26.01.2020 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Nitra Stars 4:5sn (2:0 1:1 1:4) REPORT
13. 1 01.02.2020 o 15:30 Adler Nitra - Bíli Orli Trnava 3:6 (1:1 1:3 1:2) REPORT
14. 1 23.02.2020 o 19:00 Bíli Orli Trnava - Flegmatici 7:6 (5:1 0:4 2:1) REPORT

Play off - štvrťfinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 1 14.03.2020 o 12:00 Bíli Orli Trnava - Flegmatici
2. 1 15.03.2020 o 10:15 Flegmatici - Bíli Orli Trnava

Flegmatici

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 1 14.09.2019 o 13:45 Flegmatici - Nitra Stars 9:7 (3:2 1:2 5:3) REPORT
2. 1 28.09.2019 o 13:45 Trogári - Flegmatici 4:3 0:2 2:0 2:1 REPORT
3. 1 12.10.2019 o 17:15 Flegmatici - Vúje Piešťany 2:4 (1:1 1:1 0:2) REPORT
4. 1 19.10.2019 o 12:00 Adler Nitra - Flegmatici 2:6 (0:1 1:2 1:3) REPORT
6. 1 10.11.2019 o 15:30 Flegmatici - Letci Ludanice 5:4 (2:3 1:1 2:0) REPORT
7. 1 17.11.2019 o 15:30 Flegmatici - Bíli Orli Trnava 3:5 (0:2 2:1 1:2) REPORT
8. 1 07.12.2019 o 17:15 Nitra Stars - Flegmatici 4:1 (1:1 2:0 1:0) REPORT
9. 1 14.12.2019 o 15:30 Trogári - Flegmatici 2:3sn (1:0 1:2 0:0 - 0:1) REPORT
11. 1 11.01.2020 o 15:30 Adler Nitra - Flegmatici 8:5 (3:1 2:2 3:2) REPORT
13. 1 02.02.2020 o 19:00 Letci Ludanice - Flegmatici 7:6 (3:1 1:2 3:3) REPORT
10. 1 09.02.2020 o 17:15 Vúje Piešťany - Flegmatici 8:3 (3:0 2:0 3:3) REPORT
14. 1 23.02.2020 o 19:00 Bíli Orli Trnava - Flegmatici 7:6 (5:1 0:4 2:1) REPORT

Play off - štvrťfinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 1 14.03.2020 o 12:00 Bíli Orli Trnava - Flegmatici
2. 1 15.03.2020 o 10:15 Flegmatici - Bíli Orli Trnava

HC Flegmatici

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 07.09.2019 o 13:45 Metanolik Zlaté Moravce - HC Flegmatici 0:1 (0:0 0:1 0:0) REPORT
2. 2 15.09.2019 o 15:30 HC Flegmatici - Lehota Oilers 2:7 (1:3 1:2 0:2) REPORT
3. 2 21.09.2019 o 12:00 HC Flegmatici - Zlaté Moravce 0:6 (0:3 0:0 0:3) REPORT
4. 2 05.10.2019 o 10:15 HC Flegmatici - TJ Družstevník Starý Tekov 1:4 (0:1 0:2 1:1) REPORT
5. 2 12.10.2019 o 15:30 HK Lapáš Penguins - HC Flegmatici 2:6 (1:1 0:3 126) REPORT
6. 2 26.10.2019 o 17:15 HC Flegmatici - Vikings 3:2 (2:1 1:0 0:1) REPORT
8. 2 16.11.2019 o 13:45 HC RB Golden Taxi - HC Flegmatici 7:4 (2:2 3:1 2:1) REPORT
9. 2 23.11.2019 o 13:45 Angry Sheep - HC Flegmatici 7:4 (1:1,2:3,4:0) REPORT
10. 2 14.12.2019 o 13:45 HC Flegmatici - Metanolik Zlaté Moravce 6:3 (1:1 4:1 1:1) REPORT
11. 2 21.12.2019 o 15:30 Lehota Oilers - HC Flegmatici 3:4 (2:2 0:1 1:1) REPORT
12. 2 18.01.2020 o 12:00 HC Flegmatici - Zlaté Moravce 6:5sn (3:0 2:2 0:3 - 1:0) REPORT
13. 2 26.01.2020 o 17:15 HC Flegmatici - TJ Družstevník Starý Tekov 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) REPORT
15. 2 02.02.2020 o 15:30 Vikings - HC Flegmatici 6:3 (2:0 1:1 3:2) REPORT
14. 2 08.02.2020 o 17:15 HC Flegmatici - HK Lapáš Penguins 7:3 (1:2 2:1 4:0) REPORT
17. 2 22.02.2020 o 13:45 HC RB Golden Taxi - HC Flegmatici 8:3 (3:1 2:1 3:1) REPORT
18. 2 29.02.2020 o 15:30 Angry Sheep - HC Flegmatici 5:4sn (1:2, 0:1, 1:2- 1:0) REPORT

Play off - štvrťfinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 14.03.2020 o 15:30 HC RB Golden Taxi - HC Flegmatici
2. 2 15.03.2020 o 17:15 HC Flegmatici - HC RB Golden Taxi

HC RB Golden Taxi

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 07.09.2019 o 12:00 Angry Sheep - HC RB Golden Taxi 5:3 (2:1 1:0 2:2) REPORT
2. 2 15.09.2019 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - HC RB Golden Taxi 7:3 (3:1 2:1 2:1) REPORT
3. 2 21.09.2019 o 13:45 Lehota Oilers - HC RB Golden Taxi 0:5 (0:2 0:1 0:2) REPORT
4. 2 05.10.2019 o 13:45 Zlaté Moravce - HC RB Golden Taxi 9:1 (4:1 4:0 1:0) REPORT
5. 2 13.10.2019 o 15:30 HC RB Golden Taxi - TJ Družstevník Starý Tekov 6:3 (2:0 1:1 3:2) REPORT
6. 2 26.10.2019 o 12:00 HK Lapáš Penguins - HC RB Golden Taxi 1:5 (0:3, 1:1, 0:1) REPORT
7. 2 03.11.2019 o 15:30 Vikings - HC RB Golden Taxi 4:5sn (3:3 1:1 0:0 - 0:1) REPORT
8. 2 16.11.2019 o 13:45 HC RB Golden Taxi - HC Flegmatici 7:4 (2:2 3:1 2:1) REPORT
10. 2 14.12.2019 o 12:00 Angry Sheep - HC RB Golden Taxi 3:2sn (0:0 1:1 1:1 - 1:0) REPORT
11. 2 21.12.2019 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - HC RB Golden Taxi 3:7 (0:1 2:4 1:2) REPORT
15. 2 12.01.2020 o 17:15 HK Lapáš Penguins - HC RB Golden Taxi 4:6 (1:2 1:2 2:2) REPORT
12. 2 18.01.2020 o 10:15 HC RB Golden Taxi - Lehota Oilers 3:4 (0:2 3:2 0:0) REPORT
13. 2 25.01.2020 o 12:00 HC RB Golden Taxi - Zlaté Moravce 5:6 (0:2 3:3 2:1) REPORT
14. 2 01.02.2020 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - HC RB Golden Taxi 2:7 (0:3 0:3 2:1) REPORT
16. 2 15.02.2020 o 15:30 HC RB Golden Taxi - Vikings 4:3 (1:2 2:0 1:1) REPORT
17. 2 22.02.2020 o 13:45 HC RB Golden Taxi - HC Flegmatici 8:3 (3:1 2:1 3:1) REPORT

Play off - štvrťfinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 14.03.2020 o 15:30 HC RB Golden Taxi - HC Flegmatici
2. 2 15.03.2020 o 17:15 HC Flegmatici - HC RB Golden Taxi

HC Trogári

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 3 22.09.2019 o 15:30 HC Trogári - Nitra Soldiers 2:1 (0:1 2:0 0:0) REPORT
2. 3 29.09.2019 o 15:30 HC Trogári - Zbesilé Hyeny 6:9 (1:5 0:2 5:2) REPORT
3. 3 06.10.2019 o 17:15 Jastrabi Nitra - HC Trogári 4:0 (1:0 2:0 1:0) REPORT
4. 3 27.10.2019 o 19:00 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 5:7 (2:2 0:2 3:3) REPORT
5. 3 02.11.2019 o 12:00 HC Trogári - Krídla Sovietov 5:18 (3:4 0:8 2:6) REPORT
6. 3 09.11.2019 o 12:00 HC Trogári - Nitra Soldiers 0:6 (0:2 0:3 0:1) REPORT
7. 3 23.11.2019 o 17:15 HC Trogári - Zbesilé Hyeny 10:2 (3:0 6:0 1:0) REPORT
8. 3 01.12.2019 o 17:15 HC Trogári - Jastrabi Nitra 2:5 (0:3, 1:1, 1:1) REPORT
9. 3 08.12.2019 o 17:15 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 4:8 (0:3 1:3 3:2) REPORT
10. 3 21.12.2019 o 10:15 HC Trogári - Krídla Sovietov 3:7 (1:1, 0:3, 2:3) REPORT
11. 3 11.01.2020 o 13:45 HC Trogári - Nitra Soldiers 0:5 kont REPORT
12. 3 25.01.2020 o 17:15 Zbesilé Hyeny - HC Trogári 8:3 (4:1 2:1 2:1) REPORT
13. 3 08.02.2020 o 10:15 HC Trogári - Jastrabi Nitra 2:5 (0:0 0:2 2:3) REPORT
14. 3 22.02.2020 o 17:15 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 0:5 (kont.) REPORT
15. 3 29.02.2020 o 13:45 Krídla Sovietov - HC Trogári 5:6 (1:0 3:2 1:4) REPORT

HK Lapáš Penguins

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 07.09.2019 o 10:15 HK Lapáš Penguins - Zlaté Moravce 4:9 (3:0 0:3 1:6) REPORT
2. 2 14.09.2019 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - HK Lapáš Penguins 7:10 (3:4 3:3 1:3) REPORT
4. 2 05.10.2019 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Vikings 3:2sn (0:1 0:1 2:0) 1:0 REPORT
5. 2 12.10.2019 o 15:30 HK Lapáš Penguins - HC Flegmatici 2:6 (1:1 0:3 126) REPORT
6. 2 26.10.2019 o 12:00 HK Lapáš Penguins - HC RB Golden Taxi 1:5 (0:3, 1:1, 0:1) REPORT
7. 2 02.11.2019 o 17:15 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins 3:4sn (0:0 3:0 0:3 - 0:1) REPORT
8. 2 16.11.2019 o 12:00 HK Lapáš Penguins - Metanolik Zlaté Moravce 2:5 (0:2 1:1 1:2) REPORT
9. 2 23.11.2019 o 12:00 Lehota Oilers - HK Lapáš Penguins 7:3 (1:1,4:0,2:2) REPORT
10. 2 15.12.2019 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Zlaté Moravce 6:5 (0:1 3:1 3:3) REPORT
11. 2 22.12.2019 o 17:15 HK Lapáš Penguins - TJ Družstevník Starý Tekov 2:1 (0:1 0:0 2:0) REPORT
15. 2 12.01.2020 o 17:15 HK Lapáš Penguins - HC RB Golden Taxi 4:6 (1:2 1:2 2:2) REPORT
13. 2 25.01.2020 o 10:15 HK Lapáš Penguins - Vikings 3:4 (1:1 1:3 1:0) REPORT
14. 2 08.02.2020 o 17:15 HC Flegmatici - HK Lapáš Penguins 7:3 (1:2 2:1 4:0) REPORT
16. 2 15.02.2020 o 12:00 Angry Sheep - HK Lapáš Penguins 10:3 (5:0 2:2 3:1) REPORT
17. 2 22.02.2020 o 12:00 Metanolik Zlaté Moravce - HK Lapáš Penguins 8:2 (1:1 2:0 5:1) REPORT
18. 2 29.02.2020 o 17:15 HK Lapáš Penguins - Lehota Oilers 7:8 (4:2 2:3 1:3) REPORT

Jastrabi Nitra

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 3 21.09.2019 o 17:15 Krídla Sovietov - Jastrabi Nitra 5:2 (1:0 3:2 1:0) REPORT
2. 3 28.09.2019 o 17:15 Jastrabi Nitra - NA-ŠA Zborná 2:3 (1:3 1:0 0:0) REPORT
3. 3 06.10.2019 o 17:15 Jastrabi Nitra - HC Trogári 4:0 (1:0 2:0 1:0) REPORT
4. 3 19.10.2019 o 15:30 Jastrabi Nitra - Nitra Soldiers 2:7 (2:1 0:3 0:3) REPORT
5. 3 02.11.2019 o 13:45 Jastrabi Nitra - Zbesilé Hyeny 8:2 (4:1 1:1 3:0) REPORT
6. 3 09.11.2019 o 10:15 Jastrabi Nitra - Krídla Sovietov 7:1 (2:0 1:1 4:0) REPORT
7. 3 23.11.2019 o 15:30 Jastrabi Nitra - NA-ŠA Zborná 3:1 (1:1 2:0 0:0) REPORT
8. 3 01.12.2019 o 17:15 HC Trogári - Jastrabi Nitra 2:5 (0:3, 1:1, 1:1) REPORT
9. 3 07.12.2019 o 10:15 Jastrabi Nitra - Nitra Soldiers 0:4 (0:4 0:0 0:0) REPORT
10. 3 21.12.2019 o 12:00 Zbesilé Hyeny - Jastrabi Nitra 4:5sn (1:2 1:1 2:1 - 0:1) REPORT
11. 3 11.01.2020 o 12:00 Krídla Sovietov - Jastrabi Nitra 7:0 (2:0 3:0 2:0) REPORT
12. 3 26.01.2020 o 19:00 NA-ŠA Zborná - Jastrabi Nitra 2:6 (0:1 0:2 2:3) REPORT
13. 3 08.02.2020 o 10:15 HC Trogári - Jastrabi Nitra 2:5 (0:0 0:2 2:3) REPORT
14. 3 23.02.2020 o 17:15 Jastrabi Nitra - Nitra Soldiers 4:5 (1:3 2:1 1:1) REPORT
15. 3 29.02.2020 o 10:15 Jastrabi Nitra - Zbesilé Hyeny 1:5 (0:2 1:1 0:2) REPORT

Play off - semifinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 3 21.03.2020 o 12:00 Krídla Sovietov - Jastrabi Nitra
2. 3 22.03.2020 o 10:15 Jastrabi Nitra - Krídla Sovietov

Krídla Sovietov

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 3 21.09.2019 o 17:15 Krídla Sovietov - Jastrabi Nitra 5:2 (1:0 3:2 1:0) REPORT
2. 3 28.09.2019 o 15:30 Krídla Sovietov - Nitra Soldiers 12:6 (3:2 8:1 1:3) REPORT
3. 3 12.10.2019 o 10:15 Krídla Sovietov - NA-ŠA Zborná 6:4 (0:2 3:1 3:1) REPORT
4. 3 20.10.2019 o 15:30 Krídla Sovietov - Zbesilé Hyeny 7:3 (0:0 2:2 5:1) REPORT
5. 3 02.11.2019 o 12:00 HC Trogári - Krídla Sovietov 5:18 (3:4 0:8 2:6) REPORT
6. 3 09.11.2019 o 10:15 Jastrabi Nitra - Krídla Sovietov 7:1 (2:0 1:1 4:0) REPORT
7. 3 24.11.2019 o 17:15 Nitra Soldiers - Krídla Sovietov 5:8 (2:4 2:1 1:3) REPORT
8. 3 01.12.2019 o 15:30 Krídla Sovietov - NA-ŠA Zborná 5:6 (1:4 2:1 2:1) REPORT
9. 3 07.12.2019 o 13:45 Zbesilé Hyeny - Krídla Sovietov 3:14 (1:6 1:4 1:4) REPORT
10. 3 21.12.2019 o 10:15 HC Trogári - Krídla Sovietov 3:7 (1:1, 0:3, 2:3) REPORT
11. 3 11.01.2020 o 12:00 Krídla Sovietov - Jastrabi Nitra 7:0 (2:0 3:0 2:0) REPORT
12. 3 18.01.2020 o 17:15 Krídla Sovietov - Nitra Soldiers 3:4sn (2:1 0:1 1:1) 0:1 REPORT
13. 3 08.02.2020 o 12:00 NA-ŠA Zborná - Krídla Sovietov 4:5sn (3:4 1:0 0:0 - 0:1) REPORT
14. 3 22.02.2020 o 15:30 Zbesilé Hyeny - Krídla Sovietov 3:6 (0:3 3:0 0:3) REPORT
15. 3 29.02.2020 o 13:45 Krídla Sovietov - HC Trogári 5:6 (1:0 3:2 1:4) REPORT

Play off - semifinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 3 21.03.2020 o 12:00 Krídla Sovietov - Jastrabi Nitra
2. 3 22.03.2020 o 10:15 Jastrabi Nitra - Krídla Sovietov

Lehota Oilers

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 07.09.2019 o 15:30 Vikings - Lehota Oilers 9:6 (2:1 4:3 3:2) REPORT
2. 2 15.09.2019 o 15:30 HC Flegmatici - Lehota Oilers 2:7 (1:3 1:2 0:2) REPORT
3. 2 21.09.2019 o 13:45 Lehota Oilers - HC RB Golden Taxi 0:5 (0:2 0:1 0:2) REPORT
4. 2 05.10.2019 o 12:00 Angry Sheep - Lehota Oilers 4:5 (2:2 2:1 0:2) REPORT
5. 2 13.10.2019 o 17:15 Lehota Oilers - Metanolik Zlaté Moravce 4:2 (0:1 2:0 2:1) REPORT
7. 2 03.11.2019 o 17:15 Lehota Oilers - Zlaté Moravce 6:9 (1:1 1:6 4:2) REPORT
8. 2 16.11.2019 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 2:5 (0:3 1:1 1:1) REPORT
9. 2 23.11.2019 o 12:00 Lehota Oilers - HK Lapáš Penguins 7:3 (1:1,4:0,2:2) REPORT
10. 2 15.12.2019 o 17:15 Vikings - Lehota Oilers 3:8 (2:1 0:2 1:5) REPORT
11. 2 21.12.2019 o 15:30 Lehota Oilers - HC Flegmatici 3:4 (2:2 0:1 1:1) REPORT
12. 2 18.01.2020 o 10:15 HC RB Golden Taxi - Lehota Oilers 3:4 (0:2 3:2 0:0) REPORT
13. 2 25.01.2020 o 13:45 Angry Sheep - Lehota Oilers 5:2 (2:0 2:2 1:0) REPORT
14. 2 02.02.2020 o 17:15 Lehota Oilers - Metanolik Zlaté Moravce 5:7 (2:3 1:1 2:3) REPORT
16. 2 15.02.2020 o 13:45 Zlaté Moravce - Lehota Oilers 19:4 (8:0 7:3 4:1) REPORT
17. 2 22.02.2020 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 2:7 (0:3 0:2 2:2) REPORT
18. 2 29.02.2020 o 17:15 HK Lapáš Penguins - Lehota Oilers 7:8 (4:2 2:3 1:3) REPORT

Play off - štvrťfinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 14.03.2020 o 17:15 Lehota Oilers - Vikings
2. 2 15.03.2020 o 19:00 Vikings - Lehota Oilers

Letci Ludanice

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 1 14.09.2019 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Letci Ludanice 1:3 (0:1 0:2 1:0) REPORT
2. 1 28.09.2019 o 10:15 Nitra Stars - Letci Ludanice 4:1 (3:0 1:1 0:0) REPORT
3. 1 05.10.2019 o 17:15 Letci Ludanice - Trogári 4:7 (1:1 3:3 0:3) REPORT
4. 1 19.10.2019 o 10:15 Letci Ludanice - Vúje Piešťany 2:5 (0:0 1:3 1:2) REPORT
5. 1 27.10.2019 o 15:30 Adler Nitra - Letci Ludanice 5:4sn (1:2 3:1 0:1 - 1:0) REPORT
6. 1 10.11.2019 o 15:30 Flegmatici - Letci Ludanice 5:4 (2:3 1:1 2:0) REPORT
8. 1 08.12.2019 o 15:30 Letci Ludanice - Bíli Orli Trnava 3:6 (1:1 1:2 1:3) REPORT
9. 1 14.12.2019 o 10:15 Letci Ludanice - Nitra Stars 3:10 (0:5 1:3 2:2) REPORT
11. 1 12.01.2020 o 15:30 Vúje Piešťany - Letci Ludanice 10:2 (1:1 5:1 4:0) REPORT
12. 1 25.01.2020 o 15:30 Adler Nitra - Letci Ludanice 3:2sn (0:0 0:0 2:2 - 1:0) REPORT
13. 1 02.02.2020 o 19:00 Letci Ludanice - Flegmatici 7:6 (3:1 1:2 3:3) REPORT
10. 1 09.02.2020 o 19:00 Trogári - Letci Ludanice 7:6 (3:2, 1:3, 3:1) REPORT

Metanolik Zlaté Moravce

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 07.09.2019 o 13:45 Metanolik Zlaté Moravce - HC Flegmatici 0:1 (0:0 0:1 0:0) REPORT
2. 2 15.09.2019 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - HC RB Golden Taxi 7:3 (3:1 2:1 2:1) REPORT
3. 2 21.09.2019 o 10:15 Angry Sheep - Metanolik Zlaté Moravce 9:3 (3:0 3:2 3:1) REPORT
5. 2 13.10.2019 o 17:15 Lehota Oilers - Metanolik Zlaté Moravce 4:2 (0:1 2:0 2:1) REPORT
6. 2 26.10.2019 o 13:45 Zlaté Moravce - Metanolik Zlaté Moravce 8:2 (3:1, 3:1, 2:0) REPORT
7. 2 02.11.2019 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Metanolik Zlaté Moravce 4:5 (1:2 3:1 0:2) REPORT
8. 2 16.11.2019 o 12:00 HK Lapáš Penguins - Metanolik Zlaté Moravce 2:5 (0:2 1:1 1:2) REPORT
9. 2 24.11.2019 o 19:00 Vikings - Metanolik Zlaté Moravce 3:4 (2:0 0:0 1:4) REPORT
10. 2 14.12.2019 o 13:45 HC Flegmatici - Metanolik Zlaté Moravce 6:3 (1:1 4:1 1:1) REPORT
11. 2 21.12.2019 o 17:15 Metanolik Zlaté Moravce - HC RB Golden Taxi 3:7 (0:1 2:4 1:2) REPORT
12. 2 18.01.2020 o 13:45 Angry Sheep - Metanolik Zlaté Moravce 6:4 (3:2 1:1 2:1) REPORT
14. 2 02.02.2020 o 17:15 Lehota Oilers - Metanolik Zlaté Moravce 5:7 (2:3 1:1 2:3) REPORT
15. 2 08.02.2020 o 15:30 Metanolik Zlaté Moravce - Zlaté Moravce 2:6 (1:1 0:3 1:2) REPORT
16. 2 15.02.2020 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Metanolik Zlaté Moravce 3:6 (0:2 1:1 2:3) REPORT
17. 2 22.02.2020 o 12:00 Metanolik Zlaté Moravce - HK Lapáš Penguins 8:2 (1:1 2:0 5:1) REPORT
18. 2 01.03.2020 o 15:30 Vikings - Metanolik Zlaté Moravce 13:2 (5:1 2:1 6:0) REPORT

NA-ŠA Zborná

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 3 22.09.2019 o 17:15 Zbesilé Hyeny - NA-ŠA Zborná 4:8 (2:4 1:1 1:3) REPORT
2. 3 28.09.2019 o 17:15 Jastrabi Nitra - NA-ŠA Zborná 2:3 (1:3 1:0 0:0) REPORT
3. 3 12.10.2019 o 10:15 Krídla Sovietov - NA-ŠA Zborná 6:4 (0:2 3:1 3:1) REPORT
4. 3 27.10.2019 o 19:00 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 5:7 (2:2 0:2 3:3) REPORT
5. 3 02.11.2019 o 15:30 NA-ŠA Zborná - Nitra Soldiers 1:12 (1:3 0:7 0:2) REPORT
6. 3 09.11.2019 o 13:45 NA-ŠA Zborná - Zbesilé Hyeny 1:6 (1:2 0:2 0:2) REPORT
7. 3 23.11.2019 o 15:30 Jastrabi Nitra - NA-ŠA Zborná 3:1 (1:1 2:0 0:0) REPORT
8. 3 01.12.2019 o 15:30 Krídla Sovietov - NA-ŠA Zborná 5:6 (1:4 2:1 2:1) REPORT
9. 3 08.12.2019 o 17:15 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 4:8 (0:3 1:3 3:2) REPORT
10. 3 21.12.2019 o 13:45 NA-ŠA Zborná - Nitra Soldiers 1:4 (0:1 0:0 1:3) REPORT
11. 3 05.01.2020 o 19:00 Zbesilé Hyeny - NA-ŠA Zborná 4:12 (1:3 1:3 2:6) REPORT
12. 3 26.01.2020 o 19:00 NA-ŠA Zborná - Jastrabi Nitra 2:6 (0:1 0:2 2:3) REPORT
13. 3 08.02.2020 o 12:00 NA-ŠA Zborná - Krídla Sovietov 4:5sn (3:4 1:0 0:0 - 0:1) REPORT
14. 3 22.02.2020 o 17:15 HC Trogári - NA-ŠA Zborná 0:5 (kont.) REPORT
15. 3 29.02.2020 o 12:00 Nitra Soldiers - NA-ŠA Zborná 0:4 (0:2 0:2 0:2) REPORT

Play off - semifinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 3 21.03.2020 o 13:45 Nitra Soldiers - NA-ŠA Zborná
2. 3 22.03.2020 o 15:30 NA-ŠA Zborná - Nitra Soldiers

Nitra Soldiers

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 3 22.09.2019 o 15:30 HC Trogári - Nitra Soldiers 2:1 (0:1 2:0 0:0) REPORT
2. 3 28.09.2019 o 15:30 Krídla Sovietov - Nitra Soldiers 12:6 (3:2 8:1 1:3) REPORT
3. 3 12.10.2019 o 13:45 Nitra Soldiers - Zbesilé Hyeny 4:1 (1:0 2:0 1:1) REPORT
4. 3 19.10.2019 o 15:30 Jastrabi Nitra - Nitra Soldiers 2:7 (2:1 0:3 0:3) REPORT
5. 3 02.11.2019 o 15:30 NA-ŠA Zborná - Nitra Soldiers 1:12 (1:3 0:7 0:2) REPORT
6. 3 09.11.2019 o 12:00 HC Trogári - Nitra Soldiers 0:6 (0:2 0:3 0:1) REPORT
7. 3 24.11.2019 o 17:15 Nitra Soldiers - Krídla Sovietov 5:8 (2:4 2:1 1:3) REPORT
8. 3 01.12.2019 o 19:00 Zbesilé Hyeny - Nitra Soldiers 0:5 (0:0 0:5 0:0) REPORT
9. 3 07.12.2019 o 10:15 Jastrabi Nitra - Nitra Soldiers 0:4 (0:4 0:0 0:0) REPORT
10. 3 21.12.2019 o 13:45 NA-ŠA Zborná - Nitra Soldiers 1:4 (0:1 0:0 1:3) REPORT
11. 3 11.01.2020 o 13:45 HC Trogári - Nitra Soldiers 0:5 kont REPORT
12. 3 18.01.2020 o 17:15 Krídla Sovietov - Nitra Soldiers 3:4sn (2:1 0:1 1:1) 0:1 REPORT
13. 3 08.02.2020 o 13:45 Zbesilé Hyeny - Nitra Soldiers 3:4 (1:1 0:1 2:2) REPORT
14. 3 23.02.2020 o 17:15 Jastrabi Nitra - Nitra Soldiers 4:5 (1:3 2:1 1:1) REPORT
15. 3 29.02.2020 o 12:00 Nitra Soldiers - NA-ŠA Zborná 0:4 (0:2 0:2 0:2) REPORT

Play off - semifinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 3 21.03.2020 o 13:45 Nitra Soldiers - NA-ŠA Zborná
2. 3 22.03.2020 o 15:30 NA-ŠA Zborná - Nitra Soldiers

Nitra Stars

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 1 14.09.2019 o 13:45 Flegmatici - Nitra Stars 9:7 (3:2 1:2 5:3) REPORT
2. 1 28.09.2019 o 10:15 Nitra Stars - Letci Ludanice 4:1 (3:0 1:1 0:0) REPORT
3. 1 06.10.2019 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Nitra Stars 3:2 (1:0 1:0 1:2) REPORT
5. 1 26.10.2019 o 15:30 Trogári - Nitra Stars 3:6 (0:2 0:0 3:4) REPORT
6. 1 09.11.2019 o 15:30 Vúje Piešťany - Nitra Stars 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) REPORT
7. 1 24.11.2019 o 15:30 Adler Nitra - Nitra Stars 3:7 (1:2 1:4 1:1) REPORT
8. 1 07.12.2019 o 17:15 Nitra Stars - Flegmatici 4:1 (1:1 2:0 1:0) REPORT
9. 1 14.12.2019 o 10:15 Letci Ludanice - Nitra Stars 3:10 (0:5 1:3 2:2) REPORT
10. 1 26.01.2020 o 15:30 Bíli Orli Trnava - Nitra Stars 4:5sn (2:0 1:1 1:4) REPORT
13. 1 01.02.2020 o 12:00 Nitra Stars - Vúje Piešťany 4:2 (2:2 0:0 2:0) REPORT
14. 1 16.02.2020 o 15:30 Nitra Stars - Adler Nitra 3:1 (1:1 2:0 0:0) REPORT
12. 1 01.03.2020 o 19:00 Nitra Stars - Trogári 4:5sn (1:2 1:2 2:0)0:1 REPORT

TJ Družstevník Starý Tekov

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
2. 2 14.09.2019 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - HK Lapáš Penguins 7:10 (3:4 3:3 1:3) REPORT
3. 2 22.09.2019 o 19:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Vikings 2:10 (1:3 0:4 1:3) REPORT
4. 2 05.10.2019 o 10:15 HC Flegmatici - TJ Družstevník Starý Tekov 1:4 (0:1 0:2 1:1) REPORT
5. 2 13.10.2019 o 15:30 HC RB Golden Taxi - TJ Družstevník Starý Tekov 6:3 (2:0 1:1 3:2) REPORT
7. 2 02.11.2019 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Metanolik Zlaté Moravce 4:5 (1:2 3:1 0:2) REPORT
6. 2 10.11.2019 o 17:15 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 13:1 (6:0 2:1 5:0) REPORT
8. 2 16.11.2019 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 2:5 (0:3 1:1 1:1) REPORT
9. 2 23.11.2019 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Zlaté Moravce 3:6 (0:0,2:2,1:4) REPORT
11. 2 22.12.2019 o 17:15 HK Lapáš Penguins - TJ Družstevník Starý Tekov 2:1 (0:1 0:0 2:0) REPORT
12. 2 19.01.2020 o 17:15 Vikings - TJ Družstevník Starý Tekov 10:6 (4:2 3:4 3:0) REPORT
13. 2 26.01.2020 o 17:15 HC Flegmatici - TJ Družstevník Starý Tekov 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) REPORT
14. 2 01.02.2020 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - HC RB Golden Taxi 2:7 (0:3 0:3 2:1) REPORT
15. 2 09.02.2020 o 15:30 Angry Sheep - TJ Družstevník Starý Tekov 4:2 (1:1 2:1 1:0) REPORT
16. 2 15.02.2020 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Metanolik Zlaté Moravce 3:6 (0:2 1:1 2:3) REPORT
17. 2 22.02.2020 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Lehota Oilers 2:7 (0:3 0:2 2:2) REPORT
18. 2 01.03.2020 o 17:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Zlaté Moravce 2:6 (0:2 2:2 0:2) REPORT

Trogári

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 1 14.09.2019 o 12:00 Adler Nitra - Trogári 6:4 (2:1 2:2 2:1) REPORT
2. 1 28.09.2019 o 13:45 Trogári - Flegmatici 4:3 0:2 2:0 2:1 REPORT
3. 1 05.10.2019 o 17:15 Letci Ludanice - Trogári 4:7 (1:1 3:3 0:3) REPORT
4. 1 19.10.2019 o 13:45 Bíli Orli Trnava - Trogári 4:2 (1:1 2:0 1:1) REPORT
5. 1 26.10.2019 o 15:30 Trogári - Nitra Stars 3:6 (0:2 0:0 3:4) REPORT
7. 1 16.11.2019 o 15:30 Trogári - Vúje Piešťany 5:0 (1:0 1:0 3:0) REPORT
8. 1 07.12.2019 o 12:00 Adler Nitra - Trogári 5:2 (1:1 1:0 3:1) REPORT
9. 1 14.12.2019 o 15:30 Trogári - Flegmatici 2:3sn (1:0 1:2 0:0 - 0:1) REPORT
11. 1 11.01.2020 o 17:15 Trogári - Bíli Orli Trnava 6:2 (1:1 3:0 2:1) REPORT
10. 1 09.02.2020 o 19:00 Trogári - Letci Ludanice 7:6 (3:2, 1:3, 3:1) REPORT
12. 1 01.03.2020 o 19:00 Nitra Stars - Trogári 4:5sn (1:2 1:2 2:0)0:1 REPORT
14. 1 03.03.2020 o 20:30 Vúje Piešťany - Trogári 0:5 kont. REPORT

Play off - štvrťfinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 1 14.03.2020 o 13:45 Trogári - Adler Nitra
2. 1 15.03.2020 o 15:30 Adler Nitra - Trogári

Vikings

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 07.09.2019 o 15:30 Vikings - Lehota Oilers 9:6 (2:1 4:3 3:2) REPORT
2. 2 14.09.2019 o 17:15 Vikings - Zlaté Moravce 4:9 (1:4 0:4 3:1) REPORT
3. 2 22.09.2019 o 19:00 TJ Družstevník Starý Tekov - Vikings 2:10 (1:3 0:4 1:3) REPORT
4. 2 05.10.2019 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Vikings 3:2sn (0:1 0:1 2:0) 1:0 REPORT
6. 2 26.10.2019 o 17:15 HC Flegmatici - Vikings 3:2 (2:1 1:0 0:1) REPORT
7. 2 03.11.2019 o 15:30 Vikings - HC RB Golden Taxi 4:5sn (3:3 1:1 0:0 - 0:1) REPORT
8. 2 16.11.2019 o 17:15 Angry Sheep - Vikings 3:4 (1:1 0:2 2:1) REPORT
9. 2 24.11.2019 o 19:00 Vikings - Metanolik Zlaté Moravce 3:4 (2:0 0:0 1:4) REPORT
10. 2 15.12.2019 o 17:15 Vikings - Lehota Oilers 3:8 (2:1 0:2 1:5) REPORT
11. 2 22.12.2019 o 15:30 Zlaté Moravce - Vikings 3:4 (0:1 1:2 2:1) REPORT
12. 2 19.01.2020 o 17:15 Vikings - TJ Družstevník Starý Tekov 10:6 (4:2 3:4 3:0) REPORT
13. 2 25.01.2020 o 10:15 HK Lapáš Penguins - Vikings 3:4 (1:1 1:3 1:0) REPORT
15. 2 02.02.2020 o 15:30 Vikings - HC Flegmatici 6:3 (2:0 1:1 3:2) REPORT
16. 2 15.02.2020 o 15:30 HC RB Golden Taxi - Vikings 4:3 (1:2 2:0 1:1) REPORT
17. 2 23.02.2020 o 15:30 Angry Sheep - Vikings 6:2 (3:2 2:0 1:0) REPORT
18. 2 01.03.2020 o 15:30 Vikings - Metanolik Zlaté Moravce 13:2 (5:1 2:1 6:0) REPORT

Play off - štvrťfinále

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 14.03.2020 o 17:15 Lehota Oilers - Vikings
2. 2 15.03.2020 o 19:00 Vikings - Lehota Oilers

Vúje Piešťany

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
2. 1 28.09.2019 o 12:00 Adler Nitra - Vúje Piešťany 5:6 (1:1 1:3 3:2) REPORT
3. 1 12.10.2019 o 17:15 Flegmatici - Vúje Piešťany 2:4 (1:1 1:1 0:2) REPORT
4. 1 19.10.2019 o 10:15 Letci Ludanice - Vúje Piešťany 2:5 (0:0 1:3 1:2) REPORT
5. 1 27.10.2019 o 17:15 Vúje Piešťany - Bíli Orli Trnava 3:4 (2:1 1:0 0:2) REPORT
6. 1 09.11.2019 o 15:30 Vúje Piešťany - Nitra Stars 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) REPORT
7. 1 16.11.2019 o 15:30 Trogári - Vúje Piešťany 5:0 (1:0 1:0 3:0) REPORT
11. 1 12.01.2020 o 15:30 Vúje Piešťany - Letci Ludanice 10:2 (1:1 5:1 4:0) REPORT
12. 1 18.01.2020 o 15:30 Vúje Piešťany - Bíli Orli Trnava 5:1 (2:1 2:0 1:0) REPORT
13. 1 01.02.2020 o 12:00 Nitra Stars - Vúje Piešťany 4:2 (2:2 0:0 2:0) REPORT
10. 1 09.02.2020 o 17:15 Vúje Piešťany - Flegmatici 8:3 (3:0 2:0 3:3) REPORT
9. 1 23.02.2020 o 19:00 Adler Nitra - Vúje Piešťany 0:5 kont REPORT
14. 1 03.03.2020 o 20:30 Vúje Piešťany - Trogári 0:5 kont. REPORT

Zbesilé Hyeny

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 3 22.09.2019 o 17:15 Zbesilé Hyeny - NA-ŠA Zborná 4:8 (2:4 1:1 1:3) REPORT
2. 3 29.09.2019 o 15:30 HC Trogári - Zbesilé Hyeny 6:9 (1:5 0:2 5:2) REPORT
3. 3 12.10.2019 o 13:45 Nitra Soldiers - Zbesilé Hyeny 4:1 (1:0 2:0 1:1) REPORT
4. 3 20.10.2019 o 15:30 Krídla Sovietov - Zbesilé Hyeny 7:3 (0:0 2:2 5:1) REPORT
5. 3 02.11.2019 o 13:45 Jastrabi Nitra - Zbesilé Hyeny 8:2 (4:1 1:1 3:0) REPORT
6. 3 09.11.2019 o 13:45 NA-ŠA Zborná - Zbesilé Hyeny 1:6 (1:2 0:2 0:2) REPORT
7. 3 23.11.2019 o 17:15 HC Trogári - Zbesilé Hyeny 10:2 (3:0 6:0 1:0) REPORT
8. 3 01.12.2019 o 19:00 Zbesilé Hyeny - Nitra Soldiers 0:5 (0:0 0:5 0:0) REPORT
9. 3 07.12.2019 o 13:45 Zbesilé Hyeny - Krídla Sovietov 3:14 (1:6 1:4 1:4) REPORT
10. 3 21.12.2019 o 12:00 Zbesilé Hyeny - Jastrabi Nitra 4:5sn (1:2 1:1 2:1 - 0:1) REPORT
11. 3 05.01.2020 o 19:00 Zbesilé Hyeny - NA-ŠA Zborná 4:12 (1:3 1:3 2:6) REPORT
12. 3 25.01.2020 o 17:15 Zbesilé Hyeny - HC Trogári 8:3 (4:1 2:1 2:1) REPORT
13. 3 08.02.2020 o 13:45 Zbesilé Hyeny - Nitra Soldiers 3:4 (1:1 0:1 2:2) REPORT
14. 3 22.02.2020 o 15:30 Zbesilé Hyeny - Krídla Sovietov 3:6 (0:3 3:0 0:3) REPORT
15. 3 29.02.2020 o 10:15 Jastrabi Nitra - Zbesilé Hyeny 1:5 (0:2 1:1 0:2) REPORT

Zlaté Moravce

Základná časť

K. LIGA DÁTUM ZÁPAS VÝSLEDOK
1. 2 07.09.2019 o 10:15 HK Lapáš Penguins - Zlaté Moravce 4:9 (3:0 0:3 1:6) REPORT
2. 2 14.09.2019 o 17:15 Vikings - Zlaté Moravce 4:9 (1:4 0:4 3:1) REPORT
3. 2 21.09.2019 o 12:00 HC Flegmatici - Zlaté Moravce 0:6 (0:3 0:0 0:3) REPORT
4. 2 05.10.2019 o 13:45 Zlaté Moravce - HC RB Golden Taxi 9:1 (4:1 4:0 1:0) REPORT
5. 2 12.10.2019 o 12:00 Zlaté Moravce - Angry Sheep 3:5 (0:2 2:1 1:2) REPORT
6. 2 26.10.2019 o 13:45 Zlaté Moravce - Metanolik Zlaté Moravce 8:2 (3:1, 3:1, 2:0) REPORT
7. 2 03.11.2019 o 17:15 Lehota Oilers - Zlaté Moravce 6:9 (1:1 1:6 4:2) REPORT
9. 2 23.11.2019 o 10:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Zlaté Moravce 3:6 (0:0,2:2,1:4) REPORT
10. 2 15.12.2019 o 15:30 HK Lapáš Penguins - Zlaté Moravce 6:5 (0:1 3:1 3:3) REPORT
11. 2 22.12.2019 o 15:30 Zlaté Moravce - Vikings 3:4 (0:1 1:2 2:1) REPORT
12. 2 18.01.2020 o 12:00 HC Flegmatici - Zlaté Moravce 6:5sn (3:0 2:2 0:3 - 1:0) REPORT
13. 2 25.01.2020 o 12:00 HC RB Golden Taxi - Zlaté Moravce 5:6 (0:2 3:3 2:1) REPORT
14. 2 01.02.2020 o 17:15 Angry Sheep - Zlaté Moravce 2:4 (1:2 1:2 0:0) REPORT
15. 2 08.02.2020 o 15:30 Metanolik Zlaté Moravce - Zlaté Moravce 2:6 (1:1 0:3 1:2) REPORT
16. 2 15.02.2020 o 13:45 Zlaté Moravce - Lehota Oilers 19:4 (8:0 7:3 4:1) REPORT
18. 2 01.03.2020 o 17:15 TJ Družstevník Starý Tekov - Zlaté Moravce 2:6 (0:2 2:2 0:2) REPORT